Łukasz Szewczyk19.04.2011 (12:33)5 komentarzy

Bezpłatne rozmowy w Tak Tak

Komórkowa sieć Era dla użytkowników Tak taka przygotowała promocję "Między nami", w ramach której stali użytkownicy mogą zaprosić nowych klientów do bezpłatnego rozmawiania przez rok.
Promocyjna oferta "Między nami" pozwala na wykonywanie bezpłatnych połączeń głosowych przez rok pomiędzy dwoma numerami w Tak Taku na terenie kraju. Usługę może aktywować osoba używająca numeru w systemie Tak Tak przed rozpoczęciem promocji i zaprosić do wspólnych rozmów numer, który będzie aktywowany w jej trakcie.
Przyjęcie zaproszenia przez nowy numer automatycznie przedłuża ważność jego konta na połączenia wychodzące na rok, zgodnie z czasem obowiązywania usługi. Użytkownik może aktywować tylko jeden numer w tej usłudze, a czas jednorazowego bezpłatnego połączenia jest ograniczony do 30 minut. Promocja trwa do 13 lipca 2011 roku i może zostać do niej zaproszony każdy numer zakupiony ze starterem Tak Taka poza tymi, które pochodzą z oferty DuoStarter.

Komentarze (1 - 5 z 5)

żenada!
 0  
ta to jest oszukiwanie klijenta zadzwoniłem do biura obsługi i powiedzieli mi że nie przedłuza konta na połoczenia wychodzace na rok i tak jak włacze tą usługe to itak bym niemógł rozmawaic bo bym musiał miec konto aktywne
 0  
a gdzie jest ta promocja na stronie ery?
 0  
Korzystna promocja dla TakTakowców, chociaż przyznam, że przydałoby się w tej ofercie takie udogodnienie jak w Heyah, czyli zawsze darmowe SMSy i darmowe rozmowy do wszystkich w sieci po doładowaniu za 30 PLN. Dzięki temu zaoszczędzam co miesiąc sporo kasy i mogę ją przeznaczyć na rozmowy do innych sieci.
 0  
Bardzo fajna promocja, bo tego nowego numeru nie trzeba nawet doładowywać - dostaje roczną ważność konta, więc nie trzeba konta doładowywać i można gadać. Do tego cała operacja jest całkowicie bezpłatna. @CyfrowyMen, w Heyah są też darmowe rozmowy z wybranym numerem po doładowaniu konta mniejszymi kwotami, po dołaodwaniu od 30zł można rozmawiać za darmo ze wszystkimi w sieci. Takich rozwiązań w TT nie ma.
 0