Łukasz Szewczyk19.04.2011 (23:31)brak komentarzy

e-Kiosk w sklepie internetowym Netii

Spółka e-Kiosk podpisała umowę o współpracy z siecią Netia, na mocy której operator będzie oferował swoim klientom e-publikacje znajdujące się w ofercie e-Kiosk.pl.
Już wkrótce klienci Netii będą mieli możliwość skorzystania z usług nowatorskiego sklepu internetowego, w którym płaci się za zamówione produkty dopiero po zakończeniu miesiąca, wraz z abonamentem telefonicznym czy rachunkiem za Internet. Wśród oferowanych usług i towarów nie zabraknie także e-publikacji znajdujących się w ofercie-Kiosku.
Dzięki umowie z Netią nasze produkty trafią do ok. 700 tysięcy klientów tego prężnie działającego operatora telekomunikacyjnego – mówi Krzysztof Krala,
wiceprezes e-Kiosk, odpowiedzialny m.in. za rozwój technologiczny spółki. – Cieszymy się, że wśród oferowanych w e-sklepie Netii produktów znajdą się
także nasze publikacje cyfrowe
.

Umowa z Netia to pierwsza umowa o współpracy w zakresie pośrednictwa w sprzedaży e-publikacji oferowanych przez serwis e-Kiosk.pl. Firma prowadzi ponadto negocjacje z kilkoma innymi dużymi podmiotami. Część z tych rozmów znajduje się w ostatniej fazie i wkrótce powinna zakończyć się podpisaniem kolejnych umów partnerskich.