Łukasz Szewczyk26.04.2011 (10:59)5 komentarzy

Simplus, mixPlus, 36.6: 20% więcej na Majówkę

Z okazji długiego weekendu majowego komórkowa sieć Plus dla użytkowników ofert Simplus, mixPlus, 36.6 i Sami Swoi przygotowała promocję zasileń - dodatkowe złotówki na rozmowy, SMS-y, MMS-y czy Internet.
Promocja "20% więcej do doładowania na www" obejmuje użytkowników Simplusa  , 36i6 , mixPlusa  oraz Sami Swoi , którzy w terminie od 26 do 30 kwietnia 2011 roku dokonają zasilenia telefonu komórkowego kwota z przedziału od 50 do 99 zł.
Promocja dotyczy zasileń telefonów dokonanych przez Internet, na przykład za pomocą stron www operatora: www.zasilenia.simplus.pl (dla użytkowników Simplusa), www.zasileniamix.plus.pl (dla użytkowników mixPlus, www.zasilenia.36i6.pl (dla użytkowników 36.6) i www.zasilenia.samiswoi.pl (dla użytkowników Sami Swoi) oraz za pomocą internetowych serwisów transakcyjnych banków.

W ramach promocji, zasilenie telefonu jest premiowane zwiększeniem wartości konta o 20 proc. wartości dokonanego zasilenia do wykorzystania w dowolny sposób na wszystkie usługi telekomunikacyjne (m.in. na rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci).

Komentarze (1 - 5 z 5)

ale promocja!!!!! jestem w szoku nie dosyć że od 50zł to jeszcze doladowanie przez internet. Co za sieć
 0  
Dokładnie. O kant d.... można potłuc tę ich promocję. Dlaczego ten kto kupi doładowanie w tradycyjny sposób jest traktowany przez Plusa gorzej? Coraz bardziej mnie rozczarowuje ta sieć. Już nie mogę się doczekać kiedy załaduję ostatnie zadeklarowane w umowie doładowanie w tym badziewnym MixPlusie i uciekam od nich w trybie natychmiastowym do innego operatora.
 0  
Pan Gałganek najlepiej do pleya polecam jestem zadowolony więcej rozmawiam i mniej płacę
 0  
play rulezzz ;P
 0  
Dobrze, że Sim+ daje środki na wszystkie usługi, ale rzeczywiście dają niewiele i na nieciekawych warunkach. Pod względem bonusów na wszystko nic nie przebije podwójnych doładowań w Heyah i Tak Taku ;)
 0