Łukasz Szewczyk19.05.2011 (13:01)25 komentarzy

T-Mobile: Nowa oferta, rozmowy bez limitów

5 czerwca 2011 roku w Polsce zadebiutuje marka telefonii komórkowej T-Mobile, a w raz z nią nowa oferta dla klientów. Operator zaoferuje tanią transmisję danych oraz nielimitowane rozmowy w Polsce i na świecie.
Jak już informowaliśmy tutaj 5 czerwca 2011 roku w Polsce zadebiutuje nowa marka telefonii komórkowej T-Mobile. Nowa globalna marka to nie tylko zmiana nazwy i wizualizacji. To również unikalna oferta możliwa dzięki globalnemu zasięgowi nowej marki. Po raz pierwszy klienci za stałą opłatę uzyskają możliwość nielimitowanych połączeń do wszystkich w globalnej sieci na świecie i w Polsce. Start międzynarodowej marki T-Mobile oznacza również nową jakość w ofertach dostępu do Internetu, które będą umożliwiały korzystanie z pakietów transmisji danych poza granicami kraju bez dodatkowych kosztów po ich wyczerpaniu.
Przygotowana specjalnie dla polskich klientów z okazji inauguracji T-Mobile oferta składa się z 3 głównych filarów, a jej podstawą jest międzynarodowy i globalny zasięg sieci T-Mobile. Po raz pierwszy w historii - i jako pierwsi w Grupie Deutsche Telekom - klienci T-Mobile w Polsce w ramach opłaty abonamentowej otrzymają możliwość nielimitowanych połączeń zarówno na krajowe numery T-Mobile, jak i numery T-Mobile na całym świecie. Dostępna będzie także opcja nielimitowanych połączeń oraz wiadomości SMS z pakietem internetowym. W przypadku oferty Tak Tak dostępny będzie pakiet z 2 tys. minut na połączenia z numerami T-Mobile w Polsce i na świecie.

Drugim elementem nowej oferty są usługi roamingowe i międzynarodowe - tak tanie, jak usługi krajowe – pod nazwą "Wszędzie rozmawiaj". Transmisja danych w roamingu to trzeci filar propozycji T-Mobile skierowanej do polskich klientów. Jako pierwszy w Polsce T-Mobile uruchamia najtańszą transmisję danych w roamingu w całej Unii Europejskiej, umożliwiającą pełną kontrolę kosztów. W ramach oferty dostępne są pakiety transmisji danych (4 MB, 40 MB, 5 MB, 500 MB, 1 GB), dostosowane do zróżnicowanych potrzeb klientów zarówno z laptopem, jak i z telefonem. Dzięki przynależności do globalnej Grupy Deutsche Telekom klienci PTC będą mogli również skorzystać ze specjalnej oferty nowoczesnych smartfonów oraz tabletów.

Sieć T-Mobile będzie oferować wszystkie dotychczas świadczone przez PTC pod marką Era usługi i produkty mobilne oraz stacjonarne, zarówno w systemie abonamentowymi, jak i przedpłaconym, dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Dlatego klienci PTC korzystający obecnie z usług sieci Era będą mogli bez żadnych przeszkód kontynuować swoje dotychczasowe umowy i jednocześnie korzystać z nowych promocji oferowanych przez T-Mobile.

Komentarze (1 - 10 z 25)

W końcu coś sie zaczyna dziać w naszym zaspanym kraju :D
 0  
poznaj najpierw historie firmy a pozniej sie wypowiadaj bo akurat era to nigdy polska nie byla, wiec Polacy nie mogli jej sprzedac.
 0  
A ja jak mam Internet i Telefon komórkowy i stacjonarny w Erze. Co w związku z tym??
 0  
A niech nami rządzi nawet Melkler ,to i tak lepsza alternatywa od naszej polityki.
 0  
klienci T-Mobile w Polsce w ramach opłaty abonamentowej(...)
Mam nadzieję, że oferta pre-paid nie zostanie potraktowana po macoszemu.
K l i n (usunięte konto #3093) 19.05.2011 (13:44:49)
 0  
Czyli rozumiem że będzie coś na styl STAN DARMOWY taki jak w Playu tylko że nie tylko w kraju ale na wszystkie numery T-Mobile na świecie? No to git, biorę w pierwszy dzień abonament, bo mam rodzinę na Węgrzech i oni korzystają z T-Mobile :) I dawaj nielimitowane rozmowy z nimi :] Dobrze że się nie skusiłem na PLAYa
 0  
Do rozmów z rodziną, która mieszka w innym kraju lepszy jest skype.
 0  
joka skype jest cholernie drogi. Sam przesiadłem się na voipa i nie żałuję. Co do oferty T to promowane będą połączenia międzynarodowe. Niestety nie ma co liczyć na jakieś super oferty na nasze krajowe rozmowy..
 0  
liczę na tani i szybki internet
 0  
Skype jest za free i nawet jest wideo jak masz kamerkę.
 0