Łukasz Szewczyk21.05.2011 (10:44)9 komentarzy

Od czerwca darmowy Internet w pociągach

Nadchodzi nowa jakość w polskich pociągach. Jeszcze przed wakacjami w wagonach PKP Intercity pojawi się możliwość darmowego korzystania z bezprzewodowego Internetu.
Bezprzewodowy internet w pociągach EIC, internetowa sprzedaż biletów na wszystkie kategorie pociągów, obowiązkowa rezerwacja miejsc w 1 klasie TLK - to tylko wybrane zmiany przygotowane przez PKP Intercity od 1 czerwca 2011 roku.
W pociągach PKP Intercity pojawi się możliwość bezpłatnego korzystania z bezprzewodowego Internetu. Od 1 czerwca usługa będzie dostępna w klasie 1, ale jeszcze w okresie wakacyjnym zostanie rozszerzona na wagony 2 klasy. Tak jak do tej pory, komfortowe pociągi EIC będą obsługiwały najszybsze trasy pomiędzy największymi miastami kraju. Każdy skład będzie oferował pełną obsługę Wars, całkowitą rezerwację miejsc, a także prasę codzienną.

Spółka rozbudowuje również system sprzedaży internetowej. Od czerwca bilety na wszystkie pociągi krajowe obsługiwane przez przewoźnika będą dostępne na stronie internetowej www.intercity.pl. Dodatkowo do tego kanału sprzedaży zostanie wprowadzona specjalna oferta "Bilet rewelacyjny" pozwalająca na tańszą podróż pociągami TLK na trasie: Przemyśl – Wrocław – Przemyśl, Kraków – Warszawa – Kraków (p. CMK), Szczecin – Świnoujście – Szczecin, Wrocław – Jelenia Góra – Wrocław, Kraków – Zakopane – Kraków.

Komentarze (1 - 9 z 9)

OO Grubo, PKP zaczyna się starać o klienta :)
 0  
ciekawe kto będzie dostarczał neta do eic? przewozy regionalne w pociągach i-regio juz dawno oferowały bezprzewodowy net w wybranych wagonach
 0  
TYLKO EIC ?? O JA PIELDOLE ;/ a czemu nie w TLK ?? bilety non toper w gure a standard jak za komuny :(
PS na jakich trasach w osobuwkach mozna napotkac na bezpszewodowy net bo piersze slysze?
 0  
@up
Tobie by się przydał słownik ortograficzny, a nie internet w pociągu.
 0  
Nie jeżdżę pociągami ale fajnie że net i tam będzie :)
Treść edytowana 2 razy (ostatnio 21 maja 2011 o 16:56:24 przez pakierhakierxd).
 0  
Szybkość jaką osiągają składy PKP i wychodzi na to, że będzie to najwolniejszy internet w kraju xD xD xD
 0  
No pięknie, a nie dalej jak tydzień temu napisałem w komentarzach by PKP zaoferowało internet w pociągach. Co prawda miałem na myśli "normalne" ale i IC dobre.
 0  
Najpierw to powinni ubikacje posprzątać i skojarzyć rzeczywistość z tym co jest napisane w rozkładzie jazdy. No chyba że internet jest po to by ludzie nieli zajęcie jak pociąg ma opóżnienie.
 0  
darmowy internet juz od ponad roku jest w pociagach regioexpress przewozów regionalnych wiec IC nie wprowadza nowej jakosci tylko probuje dorownac konkurencji ale kazda zmiana na lepsze cieszy
 0