Łukasz Szewczyk25.05.2011 (13:30)10 komentarzy

Plus internet: Darmowa migracja na nowe taryfy

Komórkowa sieć Plus wprowadza możliwość zmiany obecnie posiadanej taryfę na nową w ramach usługi Plus Internet. Zmiana jest darmowa i nie wpływa na zmianę długości posiadanej umowy promocyjnej.
Od 24 maja 2011 roku obowiązuje promocja "Plus Internet Migracja" kierowana do wszystkich dotychczasowych abonentów mobilnego Internetu w Plusie, także tych pozostających w okresie umów promocyjnych. Dzięki nowej ofercie klienci mogą oni dokonać zmiany swojej (starszej) taryfy na jedną z nowych pod warunkiem, że opłata miesięczna nowej opcji będzie równa lub wyższa wartości:

 iPlus prywatnie 1,5 GBiPlus prywatnie 3 GBiPlus prywatnie 4 GBiPlus prywatnie 7 GBiPlus prywatnie 20 GBiPlus prywatnie 37 GB
Abonament miesięczny 35 zł 50 zł 60 zł 75 zł 110 zł 160 zł
Limit danych (po przekroczeniu może nastąpić zmiana prędkości) 1,5 GB 4 GB 7 GB 12 GB 20 GB 40 GB
Maksymalna prędkość ściągania danych 2 Mb/s 4 Mb/s 5 Mb/s 6 Mb/s 10 Mb/s 20 Mb/s
Maksymalna prędkość wysyłania danychdo 512 kb/sdo 1 Mb/sdo 1 Mb/sdo 1 Mb/sdo 1 Mb/sdo 1 Mb/s

Plus Internet Migracja

Dokonanie migracji nie wpływa na na czas oznaczony umowy. Migracji można dokonać pod numerem 2601 lub 601 102 601 oraz przez aplikację Plus Online dostępną na www.plus.pl.

Komentarze (1 - 10 z 10)

Wszystkie te posunięcia ze strony W3 są za późno i klienci powinni o tym pamiętać - ani pół minuty dłużej ponad kontrakt. No chyba, że idiotów nie brakuje.
 0  
kurde mam ere zasieg HSPA i 5 gb limitów i umowa wazna do 2012 listopad da sie jakosc przejsc na taryfe z blueconnect noc??


czypo wejsciu t - mobile dadza taką możliwość??

prosze o pomoc
 0  
w plus online jak zwykle nie można zmienić taryfy. Jak zwykle napis brak taryf do wyboru. Trza będzie trynknąć na 2601.
 0  
TO_GDZIE_NAJLEPIEJ

Ja pamiętam,że to od 2009 roku, a nawet wcześniej PLAY ONLINE miał ofertę (na przykładzie kwoty którą najczęściej najwięcej ludzi chce wydać na net) 5GB za 45 zł w zasięgu 3G, iPlus dopiero w 2011 roku czyli 2 lata później zrobił ofertę podobną do PLAY-owej czyli 4GB za 50 zł i to jeszcze nie w każdej miejscowości Plus ma zasięg 3G, w wielu miejscowościach Plus ma zasięg tylko 2G, więc klientom zostaje tylko opcja GPRS-EDGE do 200kb/s, a to bardzo wolno, w tych rejonach PLAY ma od dawna zasięg 3G, a od tego roku stawia coraz więcej nadajników 900 UMTS, no i oferta PLAY teraz jest taka - 7GB za 49 zł czyli limit prawie dwa razy tyle ile daje iPlus.

Zmiany w sieciach W3 są chyba spowodowane tym,że najpierw były statystyki,że najwięcej ludzi ma net mobilny w PLAY ONLINE, dużo mniej w sieciach z W3 i teraz jest mowa o tym,że Era zmienia się na T-Mobile, dopiero teraz sieci Plus i Orange zaczęły coś robić,żeby ulepszyć swoje oferty, ja o tym wszystkim pamiętam i zawsze będę o tym pamiętał wybierając ofertę, pytanie czy inni też będą o tym pamiętać czy pójdą obojętnie gdzie bo nie znają nawet oferty.
 0  
kamil324435

Jak Era zmieni się na T-Mobile zadzwoń do biura obsługi klienta i zapytaj o to, będziesz miał pewne odpowiedzi, a zadając takie pytania tutaj to chyba nie oczekujesz,że ktoś będzie czytał regulaminy ofert na które się zdecydowałeś bo tylko w ten sposób można udzielić odpowiedzi czyli znając zasady na jakie się decydowałeś, w inny sposób każda odpowiedź będzie tylko przypuszczeniem, a nie pewną odpowiedzią, zadzwoń na biuro obsługi klienta jak już Era będzie T-Mobil-em.

Jedno wiem napewno - nie będzie opcji wcześniejszego zerwania umowy bez płacenia kary.
 0  
maksymalna szybkość do 2-20Mb/s a minimalna w EDGE taka że człowieka normalnie coś trafia
 0  
jakie "wprowadza"? Przecież taka migracja była zawsze możliwa, wystarczylo zadzwonic do BOKu. Żadna nowość.
 0  
Świetna wiadomość! Na pewno skorzystam - dobrze, że to wprowadzają :)
 0  
zdaje się , że ta opcja była już wcześniej- na pewno jest to dobra opcja, choć jak dla mnie ceny dość wysokie. W orange ..nawet w opcji biznesowej ceny zaczynają się od ok. 20zł,a to spora różnica.
 0  
nawet jeśli ta oferta już była to była mało rozpowszechniona i np. ja nie zdawałam sobie sparwy z niej. Dale mnie więc jak najbardziej świetny pomysł i sama skorzystam:)
 0