Łukasz Szewczyk04.06.2011 (16:15)34 komentarze

T-Mobile: Nowa jakość. Trudna do naśladowania?

W niedzielę - 5 czerwca 2011 roku - na polskim rynku telefonii komórkowej oficjalnie zadebiutuje sieć T-Mobile, która zastąpi Erę. Szef PTC nie ukrywa, że konkurencji trudno będzie zaoferować podobną ofertę - nielimitowanych połączeń nie tylko w Polsce.
T-Mobile stawia przede wszystkim na swobodne rozmowy z całym światem. 5 czerwca 2011 roku Era zmieni się w T-Mobile, a wraz ze zmianą zaprezentowane zostaną nowe oferty. Najważniejsze z nich to taryfy "Zawsze..", o których szerzej informowaliśmy tutaj. W ramach opłaty abonamentowej klient może prowadzić nielimitowane rozmowy z wszystkimi w sieci T-Mobile (129 mln klientów) - w Polsce i na całym świecie (w Wielkiej Brytanii dodatkowo z numerami w Orange). Nowa marka wprowadza także swobodną transmisję danych, także w roamingu (więcej tutaj).
Należy przyznać, że do tej pory żaden polski operator nie przedstawił podobnej oferty. Niektórzy operatorzy wprawdzie oferują nielimitowane rozmowy z wybranymi numerami lub z wszystkimi numerami, ale tylko w obrębie numerów krajowych własnej sieci.

- Nasza oferta na pewno pokazuje kierunek, w którym powinna iść telekomunikacja. Konkurencja będzie jednak miała problem, żeby nas naśladować, bo zrobić to mogą tylko wielcy, globalni operatorzy. W Polsce - teoretycznie tylko Orange - mówi w wywiadzie dla Gazety Wyborczej Miroslav Rakowski, prezes Polskiej Telefonii Cyfrowej.

Komentarze (1 - 10 z 34)

będzie ciekawie robi.
 0  
pierwszy :)
 0  
wciąż brak konkretnych ofert na era.pl :-P
pewnie dalej zmieniają stronę, a t-mobile.pl jest puste niczym about:blank :)
 0  
ok, moje przypuszczenia się potwierdziły (niestety), za niezałe 80zł nie dostanę nielimitowanych połączeń wewnątrz t-mobile a więc rezygnuję i przechodzę do play + desire dostanę za 50zł. Cóż :)
 0  
więc w końcu ILE muszę zapłacić abonamentu aby dostać te darmowe połączenia w nowej erze ?
nie wierze w te obietnice 5.06.2011 (0:35:18)
 0  
szajs moim zdaniem oferta z ERY na T-MOBILE pomniejszyla sie nawet nie tylko w cenach ale w menu T-Mobile i jest niekorzystna dla nowych abonentow jak i przedluzajacych umowy ahhh juz mozna nasza siec ERA wspominac cieplutko takie zmiany mialy pare lat temu z idei na ORANGE i tylko abonenci ORANGE/IDEA razem ze mna beda pamietac ze zmiany okazaly sie na niekorzysc Abonanetow nalezacych do tej sieci
 0  
I play dostanie w pupkę!!! Cieszę że nareszcie coś drgnie w tej materii.
A co do playa to sądzę że długo nie pociągnie bo t-mobile to potężna firma.
 0  
@Boa myślisz, że wszystkim zależy na jakiś tam nielimitowanych rozmowach w sieci??? jak to się grubo mylisz, większość liczy na to, że przy tańszej taryfie wyrwie jakiś ciekawy fon wiec stul jap.....!
przykładowo abonament w PLAY 65zł HTC Desire za 299zł a w T-Mobile?? pewnie będzie cena kosmos!
moim zdaniem nadal PLAY rządzi!!!
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 5 czerwca 2011 o 3:57:10 przez caliber).
 0  
inc trollu nie spamuj idź pokopać piłkę na dwór.
 0  
Ogólenie poza nielimitowanymi rozmowami w sieci T-Mobile w Polsce i na świecie nic się nie zmieniło. Cena minuty w ofertach abonamentowych 0,30zł czyli nie spadła. Poza tym nie każdy ma numer w sieci T-mobile. A biorąc ofertę bez telefonu oferta nie taka aż korzystna bo liczba minut wliczonych w a bonament nie obejuje połączeń do sieci Play i cyfrowego Polsatu.
 0