Łukasz Szewczyk27.06.2011 (15:15)9 komentarzy

Plus na kartę i mix: 20% więcej na wakacje

Z okazji rozpoczęcia wakacji komórkowa sieć Plus dla użytkowników ofert Simplus, mixPlus, 36.6 i Sami Swoi przygotowała promocję zasileń - dodatkowe złotówki na rozmowy, SMS-y, MMS-y bądź Internet.
Promocja "20% więcej do zasilenia na wakacje" obejmuje użytkowników Simplusa  , 36i6 , mixPlusa  oraz Sami Swoi , którzy w terminie od 27 czerwca do 1 lipca 2011 roku dokonają zasilenia telefonu komórkowego kwota z przedziału od 50 do 99 zł.
Promocja dotyczy zasileń telefonów dokonanych przez Internet, na przykład za pomocą stron www operatora: www.zasilenia.simplus.pl (dla użytkowników Simplusa), www.zasileniamix.plus.pl (dla użytkowników mixPlus, www.zasilenia.36i6.pl (dla użytkowników 36.6) i www.zasilenia.samiswoi.pl (dla użytkowników Sami Swoi) oraz za pomocą internetowych serwisów transakcyjnych banków.

W ramach promocji, zasilenie telefonu jest premiowane zwiększeniem wartości konta o 20 proc. wartości dokonanego zasilenia do wykorzystania w dowolny sposób na wszystkie usługi telekomunikacyjne (m.in. na rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci).

Komentarze (1 - 9 z 9)

Już lece zasilać ;).Od mesiaca nie zasilam juz swojego simplusa.Lezy i dzwoni do niego juz tylko rodzina i paru znajomych.Aktywowalem sobie fresha i przekonuje znajomych.Dosyc tego zdzierania.
 0  
A co będzie jak doładuję za 100zł?Nie dostanę więcej o te 20%?
 0  
slaba promocja nie watro jak by dali 40 % to juz lepiej
 0  
mam mixa plus i co mi z tego 20% załaduje za 50 zł dostane te 10 zł dodatkowo a i tak zaliczy mi jedno ładowanie za 30 bo ładuje za 30zł taki kontrakt mam,lipa jak zawsze,dobrze że jeszcze 3 doładowanie zostały, czas zmykać,chodz może solorz coś z tą siecią zrobi aby nie na gorsze - zobaczymy jak to będzie
 0  
@gregy
mnie si ekontakt skonczył na mixa. na party line kobita chciała mi wcisnąć telefon o 50 dych drożej niż nowy klient ma na stronie internetowej. jeszcze wrecz kłamała ze nowy płaci za przesyłkę 20 dzyszki ( w rzeczywistości jest za darmo). jak sie pytam czy dostane coś dodatkowo jako stały klient (3 przedłużenie umowy wszystkie skonczone wcześniej) to niestety na nic nie moge liczyć.
łaganowski głuptak 28.06.2011 (8:32:16)
 0  
do yogi: doładowanie 100 zł (+15 zł gratis), 150 zł (+30 zł gratis), poczytaj na stronce!!!
 0  
@yogi, chyba nie dostaniesz, choć moim zdaniem powinieneś dostać 20% od 99zł.
@BOBAS, 40% to też jakoś niezbyt dużo, bo Heyah w podwójnych daje 100% do wykorzystania na wszystkie usługi. Ale i tak nie jest źle, bo dają kasę na wszystko, a nie jak Orange - tylko do sieci.
 0  
po co marudzic:p ja i tak bede musiał konto zasilic na dniach wiecjesli dodatkowo dostane do tego kilka złotych co czemu mam sie nie cieszyc:)
 0  
Bardzo dobry ruch ze strony Polkomtela. Ludzie zawsze lubili dodatki w zamian za wydane pieniądze, także akcja z bonusem przy doładowaniu, czy losy loteryjne Orange przyznawane za zasilenie konta, czy każda inna podobna akcja operatorów zawsze będzie dobrze odbierana.
 0