Łukasz Szewczyk28.07.2011 (0:03)26 komentarzy

Grupa TP nie planuje kupna TVN. Co z telewizją "n"?

Od kiedy Grupa ITI ogłosiła, że rozważa sprzedaż pakietu kontrolnego Grupy TVN w mediach pojawiają się różne spekulacje na temat tej transakcji. Czy Grupa TP jest zainteresowana telewizją "n"?
Maciej Witucki, prezes Grupy TP, odniósł się do plotek pojawiających się w ostatnim czasie w mediach. Gorącym tematem była planowana przez ITI sprzedaż akcji TVN, szczególnie w kontekście nawiązanej kilka miesięcy temu współpracy Grupy TP z TVN. Szef Telekomunikacji Polskiej zapowiedział, że Grupa TP nie jest zainteresowana przejmowaniem telewizji TVN. Dodał jednak, że w zainteresowaniu spółki może być co najwyżej sama telewizja "n".
Witucki powiedział także, że nie ma uruchomionego procesu sprzedaży portalu Wirtualna Polska. Jednak sprzedaż portalu w przyszłości nie jest wykluczona, gdy pojawi się ciekawa oferta. Dodał, że portal jest ważnym dostarczycielem treści dodatkowych m.in. na urządzenia mobilne.

Komentarze (1 - 10 z 26)

"w zainteresowaniu może być co najwyżej sama telewizja "n" - i nastąpiłby wtedy rebranding dwóch marek (neostrady i n) jednocześnie na Orange. Cyfrowy Polsat kupił Plusa. Niech więc T-Mobile kupi Cyfrę+! Ale jazda będzie. Najwięksi gracze:
Cyfrowy Polsat/Plus
Orange
T-Mobile

:D
 0  
vivendi nigdy nie sprzeda obecnemu juz podmiotowi swojej platformy. z checia pewnie jednak n kupi i tu bym widzial ew. manewr.

jest tez zawsze sky, ktore z checia wejdzie w cale ITI

t-mobile przebakiwalo cos o tv ale czy to bedzie wiazace to nikt nie wie. przejciecie N przez t-mobile byloby najgorsza opcja...
HodowcaZwierzatFuterkowyh 28.07.2011 (1:15:27)
 0  
OBY NIE. TP TO GÓWNO
 0  
Zarówno TVN jak i platforma cyfrowa N są niesprzedajne !
Generowany deficyt, zadłużenie, brak zdolności do spłaty odsetek od zadłużenia, kolosalny dług wobec ADB oraz roszczennia sapdkobierców Wejcherta powodują, że obecnie oczekiwana przez akcjonariuszy cena nie jest możliwa do osiagnięcia.

Wszyscy potencjalni nabywcy wiedzą, że jeżeli sie trochę poczeka to będzie możliwe przejęcie za symboliczną złotówkę.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 28 lipca 2011 o 7:15:38 przez HD_Fan).
 0  
Ja mogę kupić to cudo o nazwie tvn!!!100zł tyle jest warta ta stacja i ani grosza więcej!!!!
 0  
HD Fan - modlę się byś nie był decydentem ekonomicznym. Strach pomyśleć jakbyś mógł podejmować decyzje strategiczne. Daj znać jak juz kupisz za zlotowkę :)
 0  
asze komentarze są tak drastyczne , ze powieszenia na rynku w ryczywole 6 letniej dziewczynki to pikus.ludzie opanujcie się bo pojęcia nie macie o niczym a wypowiadacie się niczym prof.Balcerowicz(z całym szcunkiem do pana Balcerowicza!)
 0  
No zobaczymy, jak na razie to bardziej spekulacje medialne. Z drugiej strony w ostatnim czasie TP mocno rozwija swoją ofertę telewizyjną, więc kto wie...
 0  
Wszędzie to TVn sie wciska. Nawet tego nie oglądam bo nie lubię zapachu czosnku.
macie cały monopol jak PO całą władzę w szoich sz 28.07.2011 (10:15:44)
 0  
@GDAD a my współczujemy tobie że jesteś kretynem:)
 0