Łukasz Szewczyk01.08.2011 (0:10)6

France Telecom może wesprzeć kupno TVN

Ten miesiąc może być istotnym dla przyszłości telewizji TVN. Szef France Telecom, właściciela Telekomunikacji Polskiej, nie wyklucza możliwości inwestycji w mniejszościowy pakiet Grupy TVN.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 6 z 6)

ZAPPINGtv przecież jak TP kupi TVN to będzie bardzo dobra inwestycja dla ludzi.
 0  
podzielam opinie ZAPPINGtv, zakup przez FT udziałów w TVN to najczarniejszy scenariusz, przecież ta firma nie ma pojęcia o mediach, poza tym już jedna firmę rozłożyła na łopatki kupując ją w 1999 roku czyli TP SA,od 11 lat cały czas restrukturyzacja i zwolnienia,ówczesny minister skarbu będzie smażył się w piekle!
 0  
hahahaha myśleliście, że Fox kupi TVN, że będzie w takie nic pakował kasę, France Telecom gratulacje, idioci macie je również, bo firma doobra.
 0  
Kupnem n zainteresowany może też być T-Mobile, zwłaszcza że firma deklarowała chęć posiadania platformy tv cyfrowej w Polsce. T-Mobile jest właścicielem np. platformy tv satelitarnej MaxTV w Chorwacji (jako T-HT - Hrvatski Telekom). W wielu krajach T-Mobile oferuje także usługi tv cyfrowej z wykorzystaniem ADSL.
 0  
France Telecom- TAK
Vivendi-NIE
 0  
w ITI musi być teraz żałoba

tydzień się skończył, mamy następny i coś nie widać tłumu chętnych do zakupienia ich "skarbów rodowych" na garażowej przedkomorniczej wyprzedaży

będą mieli teraz niezły zgyz co dalej robić

myślę, że muszą jak najszybciej ubić Nkę, żeby jak najwcześniej przerwać ciągłe generowanie przez nią kolejnych strat dla całej grupy
 0