Łukasz Szewczyk01.08.2011 (10:05)23

Telewizja "n" z Neostradą TP do 20 Mb/s. Jakie ceny?

Satelitarna telewizja "n" rozpoczęła sprzedaż pakietów telewizyjnych wraz z usługą Neostrada TP, czyli szerokopasmowym dostępem do Internetu oferowanym przez Telekomunikację Polską.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 23)

miQ hahaka sam najpierw zobacz ceny a nie porównujesz ceny full do średnich pakietów
 0  
za neta 2 mb płace 49 zł, plus za wszystkie pakiety w n 48.
Do dupy ta promocja.
Większe prędkości i tak tylko w dużych miastach dostępne.
 0  
Ja mam N za 48 zł miesięcznie oraz neta 6Mb/s + utrzymanie łącza za 29,24 zł i łącznie płacę 136,72 zł m-ie. 136,72 - (123,53 + 29,24) = -16,05 zł Tak bym na tej pseudo promocji wyszedł. Musiał bym dopłacić 16,05 miesięcznie. Ha ha ha.
58 + 88,72 = 146,72 zł gdy osobno (wliczone w cenę utrzymanie łącza)
123,53 (6Mb/s) + 29,24 (utrzymanie łącza) = 152,77 w/w promocji
Ma byś taniej!!!
 0  
@miQ, obraziłem cie, że od debili mnie wyzywasz? jak chcesz, to mogę kilka zwrotów w twoją stronę puścić. i nie porównuj zachodu do polski- inne realia, o czym powinieneś sam dobrze wiedzieć. i tak, wywyższam się, bo jest mnie stać na to, aby mieć pakiet Film HD w N i o tego neta od TP 20mb. jak się chce, to można. dla niektórych, gdyby ta promocja kosztowała mniej niż 100zł i tak by było za drogo. i nie piszcie, że w C+ jest co oglądać-te same kanały co na CP i N, tylko że mają więcej sportu, a sport nie każdego interesuje.
"Uwaga! Korzystanie z internetu na łączu TP bez usługi telefonicznej wiąże się z dodatkową opłatą miesięczną w wysokości 29,24 zł z VAT." jak ktoś ma telefon w TP, to oplata za utrzymanie łącza go omija.
 0  
dla mnie jest to zawsze jakieś rozszerzenie pakietu dostępnych obecnie ofert TP i N-ki. W zależności od indywidualnych kryteriów, każdy może coś dla siebie wybrać. I to się chyba najbardziej liczy.
 0  
Ludzie weźcie myślcie trochę o to apeluję !!!!
Porównujecie swoje obecne promocje (48zł wszystkie pakiety) jak teraz kosztuje takie coś 59 zł, dlatego wam więcej wychodzi, dla osoby która dopiero co by podpisywała umowę to faktycznie jej sie bardziej opłaca wziąć taką promocje niż każdą z opcji oddzielnie. Po za tym pewnie dzowniąc do N i przedłużając umowę z N i dobierając internet od tp byście mieli prywatnie liczoną promocję aby uwzględnić np to że jesteś stałym abonentem telewizji N.
Myślcie a nie obrzucacie błotem od razu bo to świadczy o waszym 0 poziomie inteligencji. Pozdrawiam
 1  
nawet 1 zł nie dali rabatu - 6mb + swiat hd zsumowane ze stron tp i n daje dokladnie taka sama kwote jak w tabelce. atrakcja jak h...
 0  
@miQ, może i masz racje jeśli chodzi o telewizje, ale pokaż mi ofertę internetu. Czy 59zł za nielimitowane połączenia na stacjonarne na całym świecie to dużo? A może 90zł za 120mb/s to też według ciebie dużo? Może i będzie dużo, bo istnieją wyższe opcje niż 1mb/s, a wiem, że 80% społeczeństwa wzięłoby i 128kb/s gdyby było za 1zł, bo przecież twierdzą, że więcej nie potrzeba a potem dzielą to na 5 kompów i na każdym lata torrent. Acha, na zachodzie żaden operator nie założy ci ADSLa bez telefonu. No i najważniejsze - ADSL działa wszędzie tak samo, niezależnie od położenia na świecie i wszędzie zdarzają się ludzie mający kiepskie linie, tylko, że nikt się nie kłóci o kilka kb z operatorem, ma w umowie "up to.." ileśtam i nikt z supportu nawet nie chce rozmawiać na takie tematy.
 0  
A u mnie max 1 Mb.s to co nie dostane pakietu hahaha ...
ciekawych zapraszam do linku i obejzenia kabla ktory nagminnie kradną ..

http://www.garnek.pl/kabeltp/a
 0  
N-ka idzie pod młotek. Zdecydowanie wolę cyfrowy polsat z ich Multiofertą, gdzie za niedługo w ramach pakietu TV dostaniemy może nawet LTE o prędkości do 100 Mb/s i jeszcze telefon.
 0