Łukasz Szewczyk04.10.2011 (14:49)39

T-Mobile na kartę: Rok ważności konta po każdej rozmowie

Od 6 października 2011 roku wszyscy użytkownicy Tak Tak - T- Mobile na kartę otrzymają roczną ważność konta po każdym skorzystaniu z telefonu dzięki promocji "ROK ważności konta po każdej rozmowie".

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 39)

a co na to plus? jestem od lat u nich, ale jak teraz tego nie wprowadzą to podziękuję, dosyć że w simplusie nie ma przekazywania rozmów pod inny numer, aby włączyć roaming trzeba wcześniej wyłączyć GPRS i wideorozmowy. HALO!!!! PLUS!!!!! bo to bedzie koniec!!!!!!!!!
 0  
@asdef Jak odbierzesz połączenie, jeżeli ważność konta na połączenia przychodzące wygasła.Za darmo nic nie ma ;)
No jeśli wygaśnie ważność na przychodzące to tracisz numer i tyle, ale póki nie przekroczysz terminu to wystarczy raz na rok odebrać jedno połączenie by mieć dożywotni numer bez żadnego dodatkowego wkładu finansowego (no poza starterem) i to nawet z 0zł na koncie. Czyli jednak da się za darmo.
 0  
I właśnie tym sposobem T-Mobile zatrzymaliście mnie u siebie, a już była przesiadka do Play w toku. Brawo.
 1  
@Heniek z Mazur: przyglup z ciebie ,ze ho ho :D
 1  
@asdef-w taktaku nie tracisz numeru,takie cuda tylko w orange,plus.
 1  
I dobre posunięcie w t mobile, może się coś zmieni u orange i plus. Sam mam simplus. I niewiele się dzieje. Poza kilkoma epizodami Dezmonda.
 0  
Czytałem wasze opinię do artykułu. Powiem wam że t mobile dobrze pomyślało. Doładowanie w tak tak za 5zł do tej pory nie dawało wiele chyba nic na wychodzące. A teraz wieńcej ludzi zasili takim nominałem choć by tylko wykonać kilku połączeń np po 30gr. To się opłaci z karty 5zł jest 16 minut rozmowy. I zakładam że dużo ludzi tak skorzysta. A w razie czego to jest niski nominał to można zasilić. A po co wyrzucać starter który ma 1rok ważności.
 0  
qrcze...jakoś nie widzę tekstów w stylu "play wymiata", "godny play" itp :D , a poważnie... już pisałem , że to bardzo dobry ruch T-mobile.
@orangetan
co ty bredzisz ? heh , jeśli przez rok nie zadzwonisz, lub nikt do Ciebie nie zadzwoni tzn , że telefon nie jest Ci potrzebny , lub odsiadujesz wyrok w ZK :D
 2  
Czyli Plus jest w tej chwili "najdroższy"
 0  
hmm, to jednak jest ...promocja
"W okresie od dnia 06.10.2011r. do odwołania, jednak nie dłużej niż do 09.10.2013 r. Polska Telefonia Cyfrowa S.A. (zwana dalej „Operatorem”) oferuje na
zasadach opisanych w niniejszym regulaminie (zwanym dalej „Regulaminem”) ofertę promocyjną „ROK ważności konta po każdej rozmowie” (zwaną dalej
„Ofertą”) na warunkach opisanych poniżej...."
 0