Łukasz Szewczyk04.10.2011 (22:31)15 komentarzy

Roczna ważność konta także w Heyah

Komórkowa sieć Heyah, podobnie jak T-Mobile, wprowadza nowe zasady przedłużania ważności konta. Wystarczy połączenie lub SMS, by konto było ważne przez rok.
Użytkownicy Heyah nie muszą doładowywać konta, aby przedłużyć jego ważność. Wystarczy wykonane lub odebrane połączenie telefoniczne, wysłany lub odebrany SMS, połączenie z Internetem a ważność konta zostanie automatycznie wydłużona na rok.
Jest to pierwsza taka oferta w Polsce, w ramach której użytkownicy nie są zobowiązani do doładowania konta jakąkolwiek kwotą. Użytkownik ma konto ważne zawsze, gdy korzysta z telefonu. Oferta obowiązuje od 6 października 2011 roku i dotyczy zarówno obecnych jak i nowych klientów.

Komentarze (1 - 10 z 15)

a gdzie dopisek, że to promocja do października 2013 oraz że może być odwołana w każdym momencie?
 1  
To Heyah, a nie TT.
W Heyah ważność okazuje się, że jest bezterminowa.
 1  
Sru! Nareszcie coś porządnego. A nie jakiś plej bez zasięgu.
Lis (usunięte konto #21462) 5.10.2011 (0:09:45)
 2  
W Mix plus też na początku pisało do odwołania i nadal pisze. A jest już wieńcej niż 5lat. Tak więc prawdopodobnie zostanie przedłużona tylko takie założenie wstawili. Pewnie za 2lata całkiem zniesą ważność konta tylko napiszą bez ograniczenia.
Wilk syty i owca cała. 5.10.2011 (8:13:23)
 1  
Konto powinno bez ważne bezterminowo jeżeli wykonuje się połączenia np. dwa razy na tydzień.
 0  
~Nie rób koryta- dokładnie nie po to wprowadzają roczną ważność konta, żeby za rok czy dwa to zmieniać :) także nie ma czym się tutaj przejmować, tym bardziej, że oferowana forma rocznej ważności konta bije wszystkie inne rozwiązania :D
 0  
Ja to nie muszę się przejmować takimi duperelami bo mam nr na kartę we FREE M a tam za obejrzenie reklamy, nie tylko ważność konta na wychodzące się wydłuża lecz także dają darmowy internet z limitem 20 MB dziennie, że nie wspomnę już o tym że do mnie dzwoniący płacą jak do wielkich (WC) a ja do nich mam jeszcze taniej bo aż 28 groszy i to z sekundowym naliczaniem. Że jeszcze dodam zawistnikom z Oranga, że wielki Operator FREEmobile przysłał mi tę kartę za całkowite FREE. I co na to wielbiciele 'wielkich' pijawek ssących nam kieszeń z wężem?
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 5 października 2011 o 18:43:09 przez -).
poSZKODNIKpolski (usunięte konto #21760) 5.10.2011 (18:41:40)
 0  
Komu się chce niech przeczyta regulamin o tym, czy to tylko terminowa "promocja". Tak czy inaczej, sądzę, że i tak właśnie jesteśmy świadkami przełomu i tylko czekać aż inne sieci skopiują pomysl PTC i bedziemy mieli calkiem nowe standardy rzadzace w ofercie pre-paid. T-Mobile i Heyah jest potęgą :)
 1  
Świetna sprawa! Krok w przód, bo tego brakowało na dobrą sprawę. Heyah jest teraz najlepsza! Duuuuży +!
 1  
a nie wiem dlaczego chociaż mam nowa heyah to mi kurde nie moze dac na cały rok;/
 0