Łukasz Szewczyk01.11.2011 (12:31)9 komentarzy

Lycamobile - nowy operator wirtualny w Polsce

Polski rynek telefonii mobilnej powiększył się o nowego wirtualnego operatora (MVNO) komórkowego - Lycamobile. Nowy gracz działa na infrastrukturze sieci Plus i oferuje tanie połączenia międzynarodowe.
Polska to kolejny rynek, na który wkracza Lycamobile. Nowy operator ma specjalizować się w dostarczaniu tanich rozmów międzynarodowych z telefonów komórkowych. Przykładowo połączenia stacjonarne do krajów europejskich mają kosztować 19 groszy za minutę. Przygotowano także usługę w ramach której pierwsze 30 minut minut połączenia wewnątrz sieci będzie kosztowało 0,39 zł, następnie opłaty będą ponoszone za każą minutę.
Nowy gracz ma przyznane zakresy numeracji: 729 2, 729 3, 729 4, 729 5, 729 6 Oferta ma być dostępna pod nazwą "Lycamobile Pay As You Go SIM"
MobileArena.pl

Komentarze (1 - 9 z 9)

dobre :)
 0  
dobre to będzie gdy połączenia na komórki w Europie będzie 0,29zł/min
 0  
Ładna, krótka nazwa, to się musi udać ...
 1  
Operator dziala tez w holandii
 0  
Plus wpuszcza wszystkiw w swoją infrastrukturę, zarabia krocie na roamingu z Play. Zapomnijcie simplusowcy o 12 miesięcznej ważności konta, Pan Solorz ma Was w d..e a poza tym musi spłacać kredyt
 0  
Działa w NL,ale sms zwykle nie dochodza zagranice lub dochodza z mocnym kilkugodzinnym opoznieniem pomimo,ze dostarczony raport jest chwile po wyslaniu wiadomosci,wiec jesli ten"blad"poprawia to czmu nie ;)
W Holandii zagranice stawka 0,4gr./1min,wiec dziwne,ze u nas takich promocji nie robia.
 0  
Jeśli chodzi o operatorów wirtualnych to tylko Heyah, tym bardziej, że jest najtańsza :)
 0  
mam ich numerek z locamobile , i do uk tylko 39gr za rozpoczecie a potem 30 minut za free, ale by to miec to warto w uk miec taki sam nr z tej sieci, TO SIE OPLACA,
 1  
Witamy, nasze startery SIM można teraz pobrać bezpłatnie w sklepach sieci Inmedio i Relay. Karty te są aktywne aczkolwiek nie mają żadnego kredytu - żeby dzwonić za granicę trzeba je doładować w kasie.
Lycamobile - Tanie rozmowy międzynarodowe prosto z Twojej Komórki!
 0