Łukasz Szewczyk25.01.2012 (14:48)2 komentarze

Dell: Rusza sprzedaż OEM systemów Suse Linux

Dell OEM Solutions będzie oferować tworzone pod kątem potrzeb klienta, zintegrowane systemy oparte na SUSE Linux Enterprise - objęte na całym świecie usługami i pomocą techniczną.
Od teraz klienci Della mogą dostosować do swoich potrzeb dowolny standardowy sprzęt z oferty firmy Dell i czerpać korzyści z wszechstronności systemu SUSE Linux Enterprise Server, ograniczając wydatki na IT, jak i czas wdrożenia. - Przedsiębiorstwa w coraz większym stopniu stosują Linuksa w systemach zintegrowanych. Ta umowa jest kolejnym kamieniem milowym w naszej współpracy z firmą Dell. W jej efekcie powstaje połączenie produktu OEM firmy Dell, sprzętu zgodnego ze standardem branżowym i dostępnych na całym świecie usług, ze stworzonym przez SUSE elastycznym, niezawodnym i ekonomicznym systemem operacyjnym oraz narzędziami, w celu spełnienia konkretnych potrzeb rynków systemów wbudowanych i OEM - mówi Nils Brauckmann, prezes i dyrektor generalny SUSE -

Dell korzystać będzie z SUSE Studio, narzędzia do tworzenia i dostarczania zindywidualizowanych obrazów oprogramowania. Za jego pomocą będzie budować i wdrażać oparte na systemie SUSE Linux Enterprise Server pakiety oprogramowania dla urządzeń wytwarzanych przez Dell OEM Solutions. Dzięki SUSE Studio Dell pomoże klientom OEM zmniejszyć komplikacje i koszty związane z wprowadzaniem zintegrowanych systemów na rynek.
Dell

Komentarze (1 - 2 z 2)

Brawo Dell! Nareszcie krok w dobrym kierunku. Stabilność, lekkość i niezawodność.
 0  
trzeba być skończonym idiotą i frajerem aby płacić za oprogramowanie open source...
 0