Łukasz Szewczyk06.02.2012 (13:35)4 komentarze

Orange rozdaje bilety na Euro 2012 i smartfony Xperia neo V

Trwa loteria "Euro 2012 z Orange", w ramach której od lutego oprócz biletów na mecze mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA Euro 2012 Orange oferuje klientom również możliwość wygrania nowoczesnych smartfonów Sony Ericsson Xperia neo V.
Orange oraz Sony Ericsson wspólnie przygotowali nową propozycję dla klientów, którzy wezmą udział w kolejnej odsłonie loterii "Euro 2012 z Orange". Od lutego, oprócz biletów na mecze Euro 2012, w loterii Orange codziennie do wygrania jest 12 smartfonów Sony Ericsson Xperia neo V. W specjalnych strefach kibica w salonach Orange klienci będą mogli sprawdzić możliwości nowych smartfonów

Tak jak dotychczas, w loterii Orange codziennie do wygrania są także 4 bilety na mecze fazy grupowej UEFA Euro 2012 oraz 12 piłek. Od 1 stycznia są to repliki oficjalnej piłki meczowej UEFA Euro 2012 - Tango 12.
Aby wziąć udział w loterii "EURO 2012 z Orange", wystarczy kupić jeden z produktów lub usług Orange wyszczególnionych w regulaminie, a następnie wysłać bezpłatnego SMS-a o treści EURO pod numer 2012. Za każdy zakupiony produkt czy usługę klient otrzymuje określoną liczbę losów, które biorą udział w losowaniu nagród.

Dzięki współpracy Orange i Sony Ericsson, od lutego pulę nagród w loterii Euro 2012 z Orange wzbogaciły nowoczesne smartfony Xperia - do wygrania jest 720 Xperii neo V z najnowszą i najszybszą wersją systemu Android.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Dobry chwyt marketingowy a biletów nikt na oczy nie ujrzy! Ja tam nie wierze w takie bajki...
 0  
ja wygrałam smartwon mam go od miesiaca i jestem zadowolona / drogi Nie wierze. weź sie w garść i zacznij grać a dopiero potem pisz czy w8erzysz czy nie, a bilety trzeba odbierac osobiscie :)
pozdraiwam,
owocnego grania życzy zwyciężczyni :)
 0  
piszczie do mnie na gadu: 16179937. Zbiore, a raczej zbierzemy grupe 100 ludzi ktorzy na siebie zaglosuja nawzajem w wyniku czego my pojedziemy na to euro : D! pisac :P
 0  
Do mnie dzwonili ,że wylosowałem Smartwona(zobaczymy)
 0