Łukasz Szewczyk15.03.2012 (12:22)brak komentarzy

Wprost, Bloomberg Businessweek i Film z płatnościami mobilnymi

Tygodnik Wprost oraz magazyny Bloomberg Businessweek Polska i Film wprowadziły możliwość płatnego dostępu do treści za pośrednictwem systemu PayPal. Usługa jest dostępna dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Google Android.
Wprost, Bloomberg Businessweek i Film z płatnościami mobilnymi
Płatności PayPal umożliwiają użytkownikom platformy Google Android, systemu wykorzystywanego przede wszystkim w smartfonach, uzyskanie dostępu do zawartości tygodnika opinii Wprost, prestiżowego dwutygodnika ekonomicznego Bloomberg Businessweek Polska oraz magazynu Film.
- Zastosowany przez nas system płatności umożliwia zakupienie całego wybranego wydania każdego z tytułów. Istnieje także możliwość wykupienia subskrypcji tytułu na jeden, trzy, sześć lub dwanaście miesięcy - mówi Marcin Zduńczyk, dyrektor ds. rozwoju e-commerce PMPG SA. Jak wyjaśnia, spółka zdecydowała się na współpracę z PayPal między innymi ze względu na szybkie tempo wdrożenia rozwiązania. - Atutem dla nas jest także sprawdzony charakter usługi PayPal i jej skalowalność. Płatności mobilne, jakie wprowadziliśmy razem z PayPal, to dobrze przygotowane i stabilne rozwiązanie. Platforma Mediowa Point Group SA jest pierwszym wydawcą w Polsce, który zrealizował tego typu projekt - dodaje Marcin Zduńczyk.