Łukasz Szewczyk23.03.2012 (8:25)10 komentarzy

Tydzień szalonych cen na smartfony Sony Ericsson w Orange

Do 29 marca potrwa kolejna edycja promocji szalonych dni internetowym sklepie Orange. Tym razem w Mistrzowskiej ofercie Orange będzie można kupić nowoczesne smartfony i telefony Sony Ericsson.
Z promocji "Mistrzowska oferta w e-sklepie Orange" mogą skorzystać wszyscy klienci indywidualni chcący kupić smartfona z nową aktywacją oraz klienci przedłużający umowę w ofercie abonamentowej. Do 29 marca mogą w niej kupić jeden z czterech nowoczesnych telefonów, z wybranymi planem taryfowym i umową na 24 miesiące. Wszystkie telefony dostępne w promocji są dostępne w cenie od 3 zł, dzięki czemu kupujący je klienci mogą zaoszczędzić nawet 1176 zł.
Do wyboru są:
- Sony Ericsson Xperia z PlayStation - taniej o 1086 zł, w planie z internetem - Pantera II 89,90 lub taniej o 1176 zł, w planie na rozmowy - Delfin II 99,90;
- Sony Ericsson Xperia arc S - taniej o 606 zł, w planie z internetem - Pantera II 69,90;
- Sony Ericsson Xperia neo V - taniej o 256 zł, w planie na rozmowy - Delfin II 59,90 lub w planie na SMS-y i dostęp do portali społecznościowych - Pelikan II 59,90,
- Sony Ericsson txt - taniej o 126 zł, w planach Mix, na rozmowy - Delfin II 29,90 lub
w na SMS-y i dostęp do portali społecznościowych - Pelikan II 29,90 lub taniej o 96 zł, w planach na rozmowy - Delfin II 29,90 lub w planie na SMS-y i dostęp do portali społecznościowych - Pelikan II 29,90.

Oprócz smartfonów w mistrzowskich cenach, klienci indywidualni kupujący nową aktywacje lub przedłużający umowę z Orange mogą wybrać ofertę z planami taryfowymi Delfin II, Pelikan II, lub Pantera II (abonament i mix) i smartfonem SONY Xperia S.

W zależności od czasu trwania umowy i wybranej opcji planu taryfowego, mogą go kupić już od 1 zł.

Komentarze (1 - 10 z 10)

pierwsze dni wiosny dają się we znaki :-)
 0  
Co z tego, że dobra oferta, jak nie można przenieść numeru. Dzwoniłem w tej sprawie na infolinię i odpowiedziano mi iż nie obiecują, że do końca trwania tej promocji, będzie można przenieść swój stary numer. Żal.pl. Albo bierzesz nowy numer, albo drzwi zamknięte. Rofl co za polityka orange.
 2  
I numeru np z pop-a też nie można przenieść bo niby maja bład systemu. W du..... niech sobie wsadza te ich promocje. Jak na orange.pl jest jakaś promocja to wiecznie sa problemy zeby tylko za duzo nie sprzedac telefonow po tak niskiej cenie.
 1  
red. Szewczyk usunął mój post ukazujący jego błąd. Ok, nie ma sprawy, ale słowo dziękuję mogłoby paść, byłoby miło w tak ładny dzień.
 0  
Ja swój numer przenosłem do Orange w ciągu obiecywanej 24h i tak było. Teraz mi dają 100 minut do wszystkich sieci oraz 10 zł a odbieranie jest wreszcie na cały rok. Więc nie narzekajcie malkontenty z PO bo wam żyłka pęknie z POdniecenia.
 1  
no to dałeś sie zfrajerować, przenosić nr do orange?
 0  
ten co mu PO nie lezy napewno z PISuaru wyleciał.
 0  
Pewnie już wykupione na pniu.
 0  
Wietrzenie magazynów co się nie sprzedaje to w promocję hahah żenująca zagrywka
 0  
no i co z tej promocji jak i tak tych trzech telefonów nie ma dostępnych i nie da się ich zamówić. co to ma być ?
 0