Marcin Żukowski03.04.2012 (14:55)4 komentarze

Nowe mapy - Nowy Jork i Warszawa

Kilka dni temu na rynku pojawiła się mobilna aplikacja znanego polskiego serwisu JakDojade.pl. Wczoraj nową aplikację miejską na smartfony zaprezentowano w Nowym Jorku. Jest to gratka dla turystów.
Użytkownicy iPhone'ów i telefonów z systemem Android mogą się cieszyć zupełnie nową jakością spacerów po Nowym Jorku. Aplikacja (powstała na bazie City Maps) jest prezentowana jako mapa społecznościowa. Zawiera oznaczone najciekawsze miejsca w mieście, sklepy czy restauracje. Obok tych miejsc pojawiają się informacje o nich pochodzące z serwisów społecznościowych. Dzięki aplikacji mamy również szansę na wiadomości o ciekawych ofertach dnia w naszej najbliższej okolicy. Interesujący jest również pomysł twórców aplikacji na zarabianie - biznes ma się opierać m.in. na wpływach od sklepów i innych usługodawców, którzy będą mogli w bardziej skuteczny sposób promować swoje miejsca czy oferty dnia.
Tymczasem w Polsce pojawiła się wreszcie długooczekiwana mobilna wersja popularnej aplikacji JakDojade.pl. Za jej pomocą możemy odnaleźć najbardziej dogodne połączenia komunikacji miejskiej w największych miastach Polski. Jest to bardzo użyteczny produkt, który możecie znaleźć w Apple AppStore oraz Google Play (Android Market). Aplikacja prezentuje się bardzo efektownie pod względem wizualnym i nie ustępuje amerykańskiej mapie Nowego Jorku.

Komentarze (1 - 4 z 4)

pobrałem, przetestuję aplikację.
 0  
"Tymczasem w Polsce pojawiła się wreszcie długooczekiwana mobilna wersja popularnej aplikacji JakDojade.pl" apke używam codziennie od 6 miesięcy...
 0  
Pierwsze komentarze pod aplikacją pojawiły się w Google Play 14.09.2011
 0