Łukasz Szewczyk23.04.2012 (12:29)20 komentarzy

T-Mobile: Internet na kartę - 2 GB na start

Od środy (25 kwietnia 2012 roku) klienci komórkowej sieci T-Mobile, którzy aktywują starter Internet na kartę blueconnect otrzymają dodatkowo pakiet 2 GB danych.
Dodatkowo dla klientów, którzy otrzymają pakiet 2 GB na start, T-Mobile przygotował nowe bonusy za doładowanie konta. Kolejne i bezpłatne 2 GB danych klienci otrzymają za każde doładowanie o wartości od 25 do 49 złotych. Za zasilenie konta kwotą 50 złotych lub wyższą do dyspozycji użytkowników zostanie przekazane aż 4,5 GB bonusowych danych.
Bonusowe pakiety danych będą automatycznie przyznawane klientom po aktywowaniu karty oraz wykorzystywane w pierwszej kolejności przed środkami zgromadzonymi na koncie. O aktywacji bonusowych pakietów użytkownicy będą informowani SMS-ami.

T-Mobile oferuje klientom starter z usługą Internet na kartę blueconnect za 25 złotych, z identyczną kwotą na połączenia oraz zestaw za 199 złotych z modemem w pakiecie i kwotą 50 złotych na połączenia. Ważność konta w obu przypadkach jest automatycznie przedłużana o rok po połączeniu z Internetem, odebranym lub wykonanym połączeniu, wysłanej lub odebranej wiadomości SMS lub MMS.

Komentarze (1 - 10 z 20)

Ha już wiem co trafi u mnie do tabletu :D do tej pory bawiłem się w teatchering z komórki, a tak można przejść na mniej problematyczne rozwiązanie xD
 1  
* tethering
 0  
Wolę LTE z Cyfrowego Polsatu - zwłaszcza teraz, bo można wyhaczać bonusy w związku ze wspólną sprzedażą usług Cyfrowego Polsatu i Plusa.
 5  
Nieco więcej niż w OFnK, tak więc atrakcyjność oferty będzie zależała od tego jak długo będzie ważny bonus.
 0  
Ogólnie mobilny internet w polsce to g..o W Anglii miałem internet szybkości 50mb bez limitu danych oczywiście mobilny, o takim internecie polaczek może sobie pomarzyć, ale macie polaczki co chcieliście.
 2  
@Sro
Istnieje delikatna różnica między 50 funtów a 50 złotych
 5  
@maqs6 Skąd wiesz że 50 funtów? jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. A co do różnicy ja w Anglii zarobię te 50f w 10 godzin pracy a ty w polsce za 1h dostajesz 5zł.
 0  
@manti: Solorz musiał dostać wsparcie od Polsatu, bo przez te Twoje LTE ostro się zadłużył :D Ja tam wolę dodatkowe pakiety od T-Mobile. Chociaż wiem, że skoro nikomu się nie sprzedają to będą prężnie się rozwijać, przez co najbardziej im ufam.
 1  
@Sro
Jakby wszędzie ceny były uzleżnione od wysokości zarobków to do Polski ludzie gnaliby drzwiami i oknami taki raj na ziemi by był...

BTW wcale nie powiedziałeś ile za ten necik płaciłeś, więc o co ci chodzi?
 1  
T-mobile, zamiast ściemniać z bonusami niech zadba o aktualnych klientów. Dziś przez cały dzień internet chodzi z prędkością modemową... bo coś tam robią z 3G. Żałosne... Reklamy i pi*przenie smsem wyślą, a powiadomić o terminie prac modernizacyjnych to nie potriafią. Do bani sieć. nie polecam jej nikomu i sam umowy nie przedłużę.
 1