Łukasz Szewczyk23.04.2012 (12:29)20

T-Mobile: Internet na kartę - 2 GB na start

Od środy (25 kwietnia 2012 roku) klienci komórkowej sieci T-Mobile, którzy aktywują starter Internet na kartę blueconnect otrzymają dodatkowo pakiet 2 GB danych.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 20)

Ha już wiem co trafi u mnie do tabletu :D do tej pory bawiłem się w teatchering z komórki, a tak można przejść na mniej problematyczne rozwiązanie xD
 1  
* tethering
 0  
Wolę LTE z Cyfrowego Polsatu - zwłaszcza teraz, bo można wyhaczać bonusy w związku ze wspólną sprzedażą usług Cyfrowego Polsatu i Plusa.
 5  
Nieco więcej niż w OFnK, tak więc atrakcyjność oferty będzie zależała od tego jak długo będzie ważny bonus.
 0  
Ogólnie mobilny internet w polsce to g..o W Anglii miałem internet szybkości 50mb bez limitu danych oczywiście mobilny, o takim internecie polaczek może sobie pomarzyć, ale macie polaczki co chcieliście.
 2  
@Sro
Istnieje delikatna różnica między 50 funtów a 50 złotych
 5  
@maqs6 Skąd wiesz że 50 funtów? jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. A co do różnicy ja w Anglii zarobię te 50f w 10 godzin pracy a ty w polsce za 1h dostajesz 5zł.
 0  
@manti: Solorz musiał dostać wsparcie od Polsatu, bo przez te Twoje LTE ostro się zadłużył :D Ja tam wolę dodatkowe pakiety od T-Mobile. Chociaż wiem, że skoro nikomu się nie sprzedają to będą prężnie się rozwijać, przez co najbardziej im ufam.
 1  
@Sro
Jakby wszędzie ceny były uzleżnione od wysokości zarobków to do Polski ludzie gnaliby drzwiami i oknami taki raj na ziemi by był...

BTW wcale nie powiedziałeś ile za ten necik płaciłeś, więc o co ci chodzi?
 1  
T-mobile, zamiast ściemniać z bonusami niech zadba o aktualnych klientów. Dziś przez cały dzień internet chodzi z prędkością modemową... bo coś tam robią z 3G. Żałosne... Reklamy i pi*przenie smsem wyślą, a powiadomić o terminie prac modernizacyjnych to nie potriafią. Do bani sieć. nie polecam jej nikomu i sam umowy nie przedłużę.
 1