Łukasz Szewczyk23.04.2012 (12:29)20

T-Mobile: Internet na kartę - 2 GB na start

Od środy (25 kwietnia 2012 roku) klienci komórkowej sieci T-Mobile, którzy aktywują starter Internet na kartę blueconnect otrzymają dodatkowo pakiet 2 GB danych.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 20)

@ SRO : nikt Cię tu nie trzyma, zmykaj z powrotem na zmywak do Anglii, bo już pewnie niezła kupka talerzy się uzbierała.
Swoją drogą, to ciekaw jestem, kiedy Ty korzystałeś z tego fantastycznego angielskiego internetu; przed pracą o 5 rano, czy po pracy po 23? Sorry 11 PM.

BTW: sprawdzałeś czy również Internet biegnie lewą stroną w kablu ?
 0  
I po co te osobiste wycieczki? I po co nazywanie nas polaczkami (z małej litery!!!) ??? I co to ma znaczyc, że mamy co chieliśmy?

Co do meritum - mam nadzieję, ze te zasady dotyczą również starych kart blueconnect i za doładowanie 50 zł tez dostanę 4 GB limitu. Co prawda w terenie cięzko taki limit wykorzystać (np. agroturystyka 50 km od Gdańska - tylko EDGE), ale czasem BC sie przydaje jako awaryjny internet nawet w domu.
 0  
Sro: Kto zarabia 5 zł to zarabia. To że ty byłeś nieudacznikiem w Polsce, a teraz w Anglii na zmywaku to twoja sprawa... Pozdrawiam "Polaczka" za granicą

PS: Nie wracaj i troluj na angielskich forach
 0  
ja mam blukonekta od 2i pułroku i na wsi śmiga mi jak ta lala w 3g w moszczenicy pow piotrków tryb jak komuś nie pasi to jego brocha
 0  
A co z Tak Takiem? Masakra ! Spojrzcie na ceny i oferowaną ilisc danych ! Czy oni naprawdę mają Polaków za idiotów? !!!!! Dobrze,że od nich odszedłem !!!!!!
 0  
promocja tylko do 30.06.2012... czyli na dwa miechy...
 0  
O widze ze zhardzial polaczek na angielskim zmywaku ?
 0  
jestem w orange free to internet na karte prawie idealny jego jedyna wada to slaba szybkosc dlatego przeszedlem do t-mobile szybkosc jest zajebista ale caly czas zdzieraja z ciebie pieniadze a w orange laduje sobie konko za 5zl dostaje bonus prawie 200mb
 0  
Ostrzegam przed internetem na kartę w t-mobile, po załadowaniu karty kwotą 25zł (2GB na 30 dni) system ich nie zaliczył i nie mogłem korzystać przez 3 tygodnie z internetu, (po 3 tygodniach po wielu kosztownych telefonach na infolinię) uruchomiono internet a zakupione 2 GB musiałem zużyć przez 7 dni dlatego że reklamacja nie uwzględnia czasu w którym internet był nieczynny z winy operatora. Szczerze odradzam internet mobilny w t-mobile to bubel. Na prośbę o zwrot niewykorzystanych gigabajtów doradzono mi abym skierował sprawę na drogę sądową.
 0  
doładowałam konto i niedostałam gratisowych 2GB dlaczego?
 0