Łukasz Szewczyk07.05.2012 (13:03)5 komentarzy

T-Mobile wygrywa przetarg w Chorzowie

Komórkowa sieć T-Mobile wygrała przetarg na dostawę usług telekomunikacyjnych dla Urzędu Miejskiego i podległych jednostek.
Umowa dotyczy 256 telefonów komórkowych - w tym 37 z których korzysta chorzowska policja. Dzięki temu - jak wylicza chorzowski magistrat - rocznie w budżecie miasta pozostanie około 100 tysięcy złotych. Zmiana dostawcy nie wiąże się ze zmianą numeracji telefonów. Do tej pory w urzędzie korzystano z usług kilku różnych operatorów co dodatkowo podnosiło koszty rozmów.
UM Chorzów

Komentarze (1 - 5 z 5)

Ale chodzi o VoIP?
 1  
@WCDP raczej nie chodzi o VoIP tylko o normalne komórki, może i dobrze jak będą wszyscy w jednej sieci, na pewno będzie taniej dla miasta niż opłacanie każdego to innego rachunku za połączenia do innej sieci.
 1  
Dzięki za odpowiedź.

Widzę, że w newsie dopisano słowo "komórkowych" - i wszystko jasne :) Pozdrawiam!
 1  
Dobrze, że to właśnie T-Mobile wygrało przetarg... W sumie nie powinni żałować później, że tak się stało. Mnie przynajmniej ta sieć dostatecznie satysfakcjonuje. A wiadomo, że policja musi mieć dobry zasięg :D
 1  
Widzę ciągłe sukcesy T-Mobile w przetargach.
Ostatnio wygrali obsługę "rządówki", teraz samorząd w Chorzowie.
Widać, że gdzie liczy się jakość i niezawodność, tam wygrywa operator przewidywalny i stabilny, a nie ten który dużo krzyczy i jeździ Ferrari po polach i lasach.
 1