Łukasz Szewczyk16.05.2012 (12:10)44 komentarze

Nowy Plus na kartę: Bez limitu i roczna ważność konta

W czwartek (17 maja 2012 roku) komórkowa siec Plus wprowadza na rynek nową ofertę Plus na kartę z nielimitowanymi rozmowami oraz SMS-ami w sieci oraz internetem w komórce od 2 zł. Od 1 lipca każde doładowanie będzie wydłużało ważność konta o 365 dni.
Komórkowa sieć Plus wprowadza zmiany w ofercie Plus na Kartę. Podstawowa stawka opłat w nowej ofercie Plus na Kartę to: 29 gr/min - za połączenia do wszystkich dużych sieci oraz 19 gr/SMS - za SMS do wszystkich sieci. Jednocześnie operator wprowadza nowe rozwiązanie pozwalające za grosze na korzystać przez cały dzień z telefonu w Plusie bez limitu. Możliwe to jest po wybraniu profilu pasującego do sposobu używania telefonu:

W Nielimitowanych rozmowach w Plusie klient płaci za usługę tylko raz dziennie i tylko wtedy, gdy z niej korzysta - jeśli nie wykona połączenia do Plusa, to opłata tego dnia nie zostanie pobrana. Miesiąc rozmów w sieci to koszt maksymalnie 8,70 zł (przy stawce 0,29 zł), i to tylko w sytuacji gdy codziennie wykonane jest połączenie na telefon w Plusie.
Nielimitowane SMS-y w Plusie to cały dzień SMS-owania za grosze. Opłata za usługę jest pobierana tylko w przypadku wysłania pierwszego danego dnia SMS-a do sieci Plus. Następne SMS-y do sieci Plus w danym dniu będą darmowe. Jeśli SMS do Plusa nie zostanie wysłany, to tego dnia opłata nie będzie pobrana.

W ramach nowej oferty będzie można aktywować także dodatkowe usługi obniżające koszty użytkowania telefonu:
SMS-y do wszystkich sieci za 3 gr - opłata za usługę wynosi 5 zł za miesiąc,
Wybrane Numery w Plusie, czyli nielimitowane rozmowy z 5 numerami w Plusie za 0 zł za minutę - opłata miesięczna za 5 numerów wynosi 10 zł.
Usługi te są ważne przez 31 dni od włączenia i automatycznie przedłużane na kolejny miesiąc. Na dwa dni przed upływem terminu będzie wysłana informacja przypominająca o przedłużeniu usługi.

Posiadacze Plusa na Kartę mogą również skorzystać z usługi Pakiet internetowy 2 zł Non Stop, czyli z pakietu internetowego 100 MB do wykorzystania w ciągu doby, za który opłata wynosi 2 zł. W nowej taryfie Plus na Kartę dostępne są również wszystkie pakiety internetowe Non Stop: 100 MB za 7 zł, 150 MB za 9 zł i 500 MB za 15 zł. Pakiety te posiadają tzw. mechanizm lejka, czyli po wykorzystaniu pakietu może spaść prędkość transferu, ale użytkownik nie poniesie żadnych dodatkowych opłat za transmisję danych.

Dotychczasowi użytkownicy Plusa na Kartę mogą korzystać z nowej oferty włączając ją kodem: *147*11# i naciśnięcie przycisku "zielona słuchawka". Jednorazowa opłata za włączenie nowych taryf wynosi 3 zł.

Komentarze (1 - 10 z 44)

Stawki za połączenia to kosmos, oferta jak sprzed 4 lat...
 17  
Jaki jest sens brania usługi "Wybrane Numery w Plusie" jeżeli do wszystkich w Plusie można dzwonić za 8,70zł na miecha? ;D
 14  
W końcu się obudzili... a oferta w ogóle nie rewolucyjna, nawet bym dyskutował czy dogonili tą ofertą konkurencję, co najwyżej się zbliżyli, ale - zawsze - to krok w dobrym kierunku
 2  
ROCZNA WAŻNOŚĆ KONTA ???? Nie wierzę! Beton się nadkruszył!
Od lipca? Od którego dokładnie? Nie wierzę póki nie zobaczę, bo jeszcze wymyślą, że każde doładowanie ale ... powyżej 100zł.
Z 10-miesięcznym poślizgiem ale jednak.
 12  
Każde doładowanie, czyli od 5zł. Ma wejść od 1 lipca 2012. Tylko nie wiadomo czy dla wszystkich taryf, czy tylko dla nowej taryfy.
 4  
W Play doładowujesz za 30 zeta i masz 30 dni nielimitowane rozmowy i smsy do Play przez 30 dni -całe 30 zeta do wykorzystania na połączenia do innych lub net np 500 MB / mc za 15 zeta - Plus trochę późno i słabo, ale jak to mówią lepiej późno niż wcale ....
Czy Play do duża sieć ??
 3  
play for gay
 15  
taki sam ma to sens jak ten artykul :)
"....Miesiąc rozmów w sieci to koszt maksymalnie 8,70 zł..." 0.69 * 31dni daje 21.39zl realnie rzecz biorac promocja trwa 60dni wiec po co podawac taki koszt
 2  
co wy dzieci...doładowywacze za 5 PLN którzy dra tu morde....jaka to drożyzna....co wy wiecie...nie pamietacie poczatków ....jaki było koszt minuty itd....całe życie ktoś jest frajerem i umrze frajerem.... jest naprawde już tanio..a przy tej inflacji itd to naprawde realnie jeszcze taniej
 1  
21,39zl rozmowy w sieci+62zl za dzienny pakiet 100mb+12,09 za smsy w sieci .wiadomo ze wiele simplusow co dzien wykonuje przynajmniej jedno polaczenie do plusa i wysyla przynajmniej jednego smsa do plusa dziennie bo takie sa typowe cechy prepaidowca ze komunikuje sie glownie wewnatrz sieci.Znajac plusa rozmowy wykluczaja sie pewnie z smsami. gimbusy wysylaja srednio 600sms/m-c wiec 5zl+18zl=23zlm-c za smsy,korzystaja tez duzo z neta w komorce wiec62 zl/m-c = 85zl do tego rozmowy do 5 numerow w plusie 10 zl czyli w sumie za miesiac pre paid kosztuje 95 zl a w tej cenie lepiej niech rodzic podpisze umowe w taryfie no limit bez telefonu z pakietem danych. Zygmunt to ma łeb od najmłodzszych lat przyzwyczaja gimnazjum do abonamentu.
 5