Artur Motyka18.05.2012 (9:09)3 komentarze

Nowy Samsung: jeszcze nie trafił do sprzedaży, a już jest hitem

Po prezentacji Samsunga Galaxy S III wielu komentatorów twierdziło, że komórka jest rozczarowaniem. Rynek twierdzi co innego. Ile Samsungów rozeszło się jeszcze przed premierą?
Samsung Galaxy S III
Dziennikarze Korea Economic Daily, powołujący się na anonimowego przedstawiciela Samsunga, zdradza, że ponad 100 operatorów z całego świata zamówiło już 9 milionów nowiutkich Galaxy S III. Zanosi się na to, że smartfon pobije kolejne rekordy koreańskiego przedsiębiorstwa. Warto zauważyć, że w lutym firma chwaliła się sprzedażą 20 milionów egzemplarzy Galaxy S II. Sam preorder Galaxy nowszej generacji to prawie połowa tego wyniku.
Ten sam informator z Samsunga zdradza, że firma produkuje obecnie 5 milionów Galaxy S III miesięcznie. Nic nie wskazuje na to, by Samsung miał jakiekolwiek problemy z dotrzymaniem obiecanych terminów startu sprzedaży. Już 29 maja nowym Galaxy S III będą cieszyć się nasi zachodni sąsiedzi zza Odry.
Korea Economic Daily

Komentarze (1 - 3 z 3)

S2 stanieje... i na to czekam :)
 4  
Nie ma to jak czekać na kupno plastikowego badziewia ;) ale każdy ma inny gust ...
 4  
A ja właśnie chce się pozbyć 8 miesięcznego S2, poczekać 6 miesięcy dołożyć parę złotych i kupić sobie S3 w miarę normalnej cenie :-)
 2