Łukasz Szewczyk20.05.2012 (12:22)24 komentarze

Będzie nowa taryfa w Plus Mix

Po wprowadzeniu nowej taryfy dla użytkowników ofert "na kartę", komórkowa sieć Plus planuje kolejne zmiany. W najbliższym czasie wprowadzona zostanie nowa taryfa dla użytkowników Plus Mix.
W czwartek komórkowa siec Plus wprowadziła nową taryfę w ramach oferty Plus na kartę. Teraz przyszedł czas na odświeżenie pozostałych ofert. W ciągu najbliższych dni, prawdopodobnie już na początku przyszłego tygodnia, komórkowa sieć Plus w ramach oferty Plus Mix wprowadzi nową taryfę - Mix VI.
Ze wstępnych informacji wynika, że nowa taryfa Mix VI ma być zbliżona do wprowadzonej niedawno nowej taryfy Plusa na kartę. To oznacza, że podstawową stawką będzie 0,29 zł za minutę połączenia z wszystkimi dużymi sieciami (obecnie 0,49 zł). Zapewne dostępne będą także opcje dodatkowe obniżające koszty połączeń, m.in. wewnątrz sieci.

Początkowo nowa taryfa dostępna będzie dla klientów podpisujących nowe umowy oraz dotychczasowych użytkowników przedłużających umowy. Docelowo pojawi się jednak możliwość migracji do nowej taryfy dla pozostałych użytkowników oferty Plus Mix.

Komentarze (1 - 10 z 24)

Mam Mixa V i płacę 29 gr do wszystkich sieci (oprócz play i polszmatu cyfrowego) + 29 gr za całą rozmowę do plusa. Mix VI nie wniesie nic nowego.
 0  
Niestety czasy kiedy Plus zaskakiwał pozytywnie dawno minęły. Że oferta jest coraz słabsza to z pewnością zauważyli nawet w samym Plusie rezygnując z sloganu reklamowego "najlepsza oferta na kartę" A tak poza tym to w ofercie na kartę oferta w niektórych przypadkach jest coraz droższa na sms-y:
nowy simplus 15 gr
twój profil 18 gr
a obecnie plus na kartę 19 gr.
Czyli coraz drożej i brak pakietów na stacjonarki
 8  
pewnie dadzą 29gr/dzień rozmów
I wtedy Play upadnie a Plus go wykupi
 10  
i tak prawnie nikt nie dzwoni na stacjonarne
 11  
W play masz za doladowanie min 30zl polaczenia do play przez 30dni za free i do wszystkich sieci 29gr
 9  
rozwala mnie "duza siec" 5mln uzytkownikow to mala siec? dla W3 chyba tak
teraz pewnie obniza stawke do PC, bo to przeciez jeden wlasciciel
 4  
szalu nie ma - miala byc rewolucja a ledwo co dogonili inne sieci...
 4  
zeby jeszcze te 29gr za caly dzien rozmow wew. sieci bylo na stale to oferta byla by dobra. ale to tylko promocja na jakies dwa miesiace - pozniej 69gr/dzien wiec drogo...
 4  
jaka oferta być powinna?

smsy do wszystkich sieci po 1 gr bez żadnych śmiesznych pakietów
29 gr za minute to wszystkich sieci oraz 29 groszy za dzień rozmów w plusie
do tego jakiś pakiet internetowy powiedzmy 200mb za 9 zł

Takie coś by wystarczyło
 4  
i tak prawnie nikt nie dzwoni na stacjonarne
To jak mam się dodzwonić do banku, na infolinię mojej kablówki, do tysiąca innych firm? Pomijam numery prywatne (szczególnie w pokoleniu 60+).
 8