Łukasz Szewczyk22.05.2012 (0:13)49 komentarzy

Nowy Plus Mix także bez limitów

Komórkowa sieć Plus odświeżyła ofertę swojej kolejnej usługi. Tym razem klienci Plus Mix będą mogli korzystać z nowych ofert nielimitowanych połączeń oraz wiadomości SMS wewnątrz sieci.
W czwartek komórkowa sieć Plus wprowadziła nową taryfę w ramach oferty Plus na kartę. Nowa oferta Plus na kartę charakteryzuje się m.in. nielimitowanymi połączeniami i SMS-ami wewnątrz sieci - klient płaci raz dziennie za pierwszą minutę bądź pierwszego SMS do Plusa, a następne połączenia wewnątrz sieci realizuje za darmo. Podobne rozwiązania zastosowano także w ofercie Mix Plus.
Od poniedziałku (21 maja 2012 roku) obowiązują nowe promocje w ramach oferty Plus Mix. Klienci decydujący się podpisać umowę mogą liczyć na telefonów po obniżonych cenach. Nowością jest m.in. model Samsung Galaxy Mini 2 już od 1 zł.

W ramach odświeżonej oferty - taryfa Mix VI - pojawiły się nowe usługi i pakiety obniżające połączenia:
Nielimitowane rozmowy w Plusie - 29 gr za pierwszą minutę połączenia do sieci Plus w danym dniu. Kolejne połączenia do wszystkich w Plusie do końca dnia są darmowe. Aktywacja kodem *136*11*01# - jednorazowa opłata aktywacyjna 10 zł.
Nielimitowane SMS-y w Plusie - 39 gr za pierwszego SMS-a do sieci Plus w danym dniu. Kolejne SMS-y do wszystkich w Plusie do końca dnia są darmowe. Aktywacja kodem *136*11*02# - opłata aktywacyjna 10 zł.
Nielimitowane rozmowy z 5 wybranymi numerami w Plusie i na stacjonarne. Aktywacja kodem *104*11*48numer_telefonu#. Koszt usługi - 10 zł, jest to cena za korzystanie z usługi przez okres 30 dni bez względu na liczbę ustawionych numerów
600 SMS-ów do Plusa - aktywacja kodem *121*11*01#. Koszt pakietu - 5 zł / 30 dni.
Cała rozmowa w Plusie, czyli 0,39 zł za połączenie do wszystkich w sieci Plus bez względu na długość połączenia. Kod aktywacji - *136*11*04# - jednorazowa opłata 1 zł.
Pakiet 2000 MMS w Plusie - do wykorzystania przez 744 dni.

Dostępny będzie także nowy pakiet internetowy 100 MB na 1 dzień za 2 zł. Oprócz niego w ofercie pozostają też pakiety na 31 dni: 100 MB za 7 zł, 150 MB za 9 zł oraz 500 MB za 15 zł. Co ważne, po przekroczeniu limitu danych nadal możesz korzystać z internetu bez żadnych dodatkowych opłat, a jedynie ze zmniejszoną prędkością transferu.

Oferta skierowana jest do osób, które podpisują nową umowę Plus Mix lub korzystają z opcji przedłużenia dotychczasowej umowy.

Komentarze (1 - 10 z 49)

To ma być żart? Oni sobie chyba z ludzi jaja robią!!!
 29  
Porażka...
Znowu tanio tylko do Plusa. A gdzie pakiety minut, smsów do wszystkich sieci? Plus zatrzymał się na epoce kamienia łupanego? Poza tym te pakiety "bez limitów" to czysty lep na lemingi.
"Pakiet rozmów" - zakładając, że będziesz dzwonić codziennie musisz miesięcznie wydać 10zł + 8,70zł = 18,70.
W starych taryfach za 15zł można kupić 300 minut do Plusa. Cy jak ktoś dzwoni w rozsądnych granicach potrzebuje więcej?
"Pakiet sms" - zakładając, że wysyłasz smsy codziennie, musisz wydać miesięcznie 10zł + 11,70zł - razem - 21,70.
W starszych taryfach za 20zł można kupić 4 pakiety sms po 500 każdy - razem 2000sms. Czy normalnemu człowiekowi trzeba więcej?

Ponawiam pytanie: A gdzie smsy do innych sieci? Gdzie no-limits do innych sieci? Już nie mówię o tym, że starzy użytkownicy mixa nie mogą przejść do tej "atrakcyjnej" taryfy.

Nic, jeszcze 15 zasileń i niech mnie Solorz w pałę pocałuje.
 36  
meliske wypij
Plus napewno cos wymyśli
 18  
jezeli te ceny to nie chwilowa promocja i te 10pln pobierane jest raz a nie comiesiac/dzien to nie jest zle. gdyby jeszcze ten pakiet sms byl do wszystkichto bylaby konkurencyjnie. zastanawialbym sie nad oferta bo wydzwaniam do plusa po 2-3 tys min.
 6  
Szanowny partyklu2. Nie wciskaj nam ciemnoty. Jaki jest Plus, każdy widzi. Jak najdalej od Plusa! Współczuję Ci, że musisz reklamować takie badziewie.
 13  
Oczywiście, na portalu Plusa ani słowa na ten temat. Dlaczego ja jeszcze się tym interesuję? Bo jestem klientem Plusa prawie od początku i zawsze miałem nadzieję, że będzie najlepszy. Niestety bardziej podoba mi się teraz Play, chociaż konsultantów mają takich, jakby pracowali dla konkurencji.
 8  
Wszystko tylko do swojej sieci lipa ...
 9  
Cudowna oferta gdyby tylko została wprowadzona dwa lata temu
 5  
Racja . . . w Play taka oferta była ponad rok temu już jak nie więcej. Resztę pozostawię bez komentarza . .
 6  
W czasach kiedy inni oferuja sms do wszystkich to plus tylko do siebie? Pytanie co chca tym osiagnac bo ja pojecia nie mam.
 7