Łukasz Szewczyk22.05.2012 (10:02)10

Multimedia Polska integrują Stream Communications. Wyprzedza Vectrę

Multimedia Polska intensyfikuje proces integracji z siecią Stream Communications. Jak zapewnia operator, efekty synergii będą znacznie większe niż pierwotnie zakładano. Pod względem liczby abonentów Multimedia Polska wyprzedziła Vectrę.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 10)

Szkoda tylko, że ceny usług Multimedii są wyższe, niż Vectry - i to przy gorszych parametrach (np. internet)...
 2  
fakt internet w Multimedia Polska wolniejszy i droższy niż u konkurencji !
 1  
To najgorsza i najdroższa kablówka w Polsce dodatkowo będą kodowac TVP1 HD oraz TVP2 HD w dodatkowo płatnym pakiecie sportowym za 18zł gdy inne kablówki wprowadzą te kanały do podstawowych pakietów nie wiem co te kanały mają do sportu(oprócz Euro) że do takiego pakietu te złodzieje chcą włączyc te kanały.
 1  
A Vectra po swojej modernizacji spieprzyla jakosc tv, ze obraz wyglada jak z youtuba sprzed kilku lat
 3  
co z tego, jeśli nie ma realnej konkurencji na rynku. Tam gdzie jest już UPC, nie ma Vectry, tam gdzie jest Vectra nie ma Multimedii i tak w kółko. Czy kiedyś to się zmieni.
 1  
U mnie jest multimedia i UPC czyli dwa takie same chłamy.
 0  
Mam Multimedia od czterech lat i nie narzekam. Malkontentom polecam Neostradę, albo Netię. Szybko docenia jakość kablówki :)
 0  
Tylko trzeba mieć nadzieję, że ta modernizacja pójdzie w miarę szybko. Jak jeżdzę na weekend do rodziców do Sosnowca to mnie szlag trafia z tym Streamem. W Wawie mam Multimedia i przynajmniej jeżeli chodzi o neta, to nie mam na co narzekać. A teleiwzji nie oglądam już od trzech lat.
 3  
Pół Polski odetchnęło z ulgą. Jak to mówią niektórzy: duży może więcej. Dlatego liczę, że już wkrótce skorzystać sobie z VoD czy też innych usług, których nie ma Steram.
 1  
jakos nie widzialem, zeby Vectra miała tańsze pakiety od Multimedia. Generalnie są dość podobne, ale w MM był chyba z 10 zł tańszy, jak kupowałem. Natomiast w UPC były najdroższe. Netie mają moi rodzice i to jest jakaś masakra cenowa. ogólnie po ogranięciu cen na rynku w Warszawie, moim zdaniem Multimedia były najtańsze z dużych operatorów. Pewnie, można kupić u lokalnego operatora taniej, ale tam wszystko jest poskręcane na sznurki i o jakości można zapomnieć
 1