Łukasz Szewczyk01.06.2012 (11:26)10

Upgrade z Windows 7 do Windows 8. Jakie nowości i warunki?

Microsoft udostępnił Windows 8 Release Preview. To kolejny etap przed finalną wersją systemu operacyjnego Windows 8. Dodatkowo od czerwca pojawi się możliwość migracji z "siódemki" na "ósemkę" dla nowych komputerów.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 10)

Windows 8 dostępny jest w 12 językach ale polskiego się nie uświadczy....
 4  
Najgorsze w dzisiejszych czasach jest to, że wszyscy wmawiają sobie, że życie jest po to aby dzielić się zdjęciami, muzyką, wydarzeniami. Napisz o czym teraz myślisz, napisz gdzie jesteś, napisz co jesz, zrób zdjęcie i wyślij je wszystkim, dziel się tym, dziel się tamtym, żyj, używaj, o nic się nie martw.
A ja pytam: kto ma za to zapłacić? Jeśli wszyscy będą używać życia, tak jak na każdej reklamie jakiegokolwiek produktu, jeśli wszyscy będą jeździć na wakacje żeby wysyłać stamtąd zdjęcia bezpośrednio na FB, NK, MySpace, Google+ i inne takie,
to kto będzie pracował? Kto i czym zapłaci za najnowszy Windows8, telefony z Windows Phone, Android, Bada?
Czas w końcu skończyć z propagowaniem tak beztroskiego życia, bo skończy się jak w Grecji.
 10  
Dobrze napisane. Coraz więcej ludzi żyje ,,wirtualnie"
 7  
 Al
Windows 8 dostępny jest w 12 językach ale polskiego się nie uświadczy....
Jeśli ktoś jest na tyle zaawansowanym użytkownikiem, że testuje nieukończoną wersję systemu, to da sobie radę po angielsku. Tym bardziej, że poprzednia wersja Windows 8, czyli Consumer Preview była już częściowo po polsku, a częściowo po angielsku.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 1 czerwca 2012 o 12:25:18 przez Joey).
 0  
"Zawiera one nowe aplikacje dostarczone przez Microsoft oraz partnerów firmy. Do najciekawszych należą: Bing Travel, News i Sports, a także Xbox-owe aplikacje Gaming i Music, które integrują się z Zune Pass. "

Ale przywalili ! Ja po prostu nie moge obejsc sie bez aplikacji Zune Pass, a Bing Travel to raj na ziemi ! Proponuje nowe nazwy dla nowych gier tej firmy :

- *ujowa Gra
- *ujowy Travel
- *ujowy Search
- *ujowy Box
 2  
Pełna zgoda. Mój komentarz miał na celu zauważyć tylko to w jaki sposób MS nas traktuje. Ja osobiście zarówno tę wersję jak i CP testowałem w języku angielskim i nie sprawiło mi to problemu. Pewne jest to, że wersja ostateczna język polski mieć będzie.
 1  
Myślę, że to nie jest tak, że MS "nas tak traktuje". Gdyby wersje RC w całości były lokalizowane na wszystkie docelowe języki, których jest o wiele, wiele więcej, niż 12, zwiększyłoby to koszty "produkcji" systemu, co odbiłoby się na jego cenie. Sam instalowałem Consumer Preview na wirtualnej maszynie i powiem Ci, że nawet ten szczątkowy polski nie ma tam większego znaczenia, z racji tego, że wiele elementów jest na tyle zmienionych, że nawet język polski nie pomoże do czasu aż się z tymi nowościami nie oswoi :).
 1  
Microsoft za często wydaje nowe systemy. Następny powinien pojawić się gdzieś po 8-10 lat po Windows 7. Za chwilę Najnowszy stanie się starym
(usunięte konto #16874) 1.06.2012 (21:18:59)
 1  
Klienci, którzy kupią komputery z preinstalowanym Windows 7, do 31 stycznia 2013 r.
ja kupiłem w lipcu 2010 albo 2011 i tu pytanie czy też moge?
 0  
słyszałem że migracja ma kosztować 15$ nie wiem ile w tym prawdy ale na 8 chętnie się przesiądę. zwłaszcza gdy możliwość tworzneia apek dla metro jest nieograniczona. tworze właśnie projekt na metroone.pl szukam programisty!
 0