Łukasz Szewczyk01.06.2012 (16:30)16

TV Mobilna w Cyfrowym Polsacie i Plusie od 4 czerwca

Do Polski wkracza era telewizji mobilnej. Już w przyszłym tygodniu satelitarna platforma Cyfrowy Polsat oraz komórkowa sieć Plus zaprezentują wspólną ofertę nowej usługi telewizyjnej.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 16)

Teminatory T-HD 1000 i Mini Terminatory M-T 5000 wkrótce zapanują w naszym kraju. Zębate szaleństwo i naciągactwo pochłonie wszystkich niemyślących polaków..........
 6  
polaków? Żaba+ nie zna ortografii??
 7  
4 czerwca, a ceny jak nie bylo tak nie ma, wiec chyba jasnym bedzie 19,9zl za 8 kanalow + ew. dekoder...

tv mobilna... z transmisja obrazu do telefonu po wifi czyli albo padnie tuner z gustowna antenka albo telefon :D

sciema roku na potrzeby zamkniecia ust UKE.
HodowcaZwierzatFuterkowyh 1.06.2012 (16:51:29)
 7  
Bez przesady, jaka tam rewolucja, to będzie zwykły mux telewizyjny, tylko że płatny, i tylko w tym że zakodowany można upatrywać jakieś nowości. Rewolucja to może by była, gdyby nadawał w technologi DVB-H i byłby wtedy naprawdę mobilny.
 7  
DVB-H to przeżytek, są już pierwsze modele smartfonów korzystających z DVB-T, Polsat i Plus poszli w najlepszą możliwą stronę, szkoda częstotliwości dla DVB-H, tym bardziej, że istnieje technologia pozwalająca przerobić DVB-T dla urządzeń mobilnych.
 0  
Kolejny przekręt, jeśli chodzi o cyfryzację telewizji naziemnej w Polsce. Tylnymi drzwiami Polsat wprowadził płatny MUX DVB-T.

Kontrowersje budzi też zakres częstotliwości. Podczas gdy w wielu miejscach MUX-3 nadaje z nadajników wyjątkowo marnej mocy (często nieobejmujących zasięgiem całego miasta), MUX-4 dostał po kilka częstotliwości na miasto o dużo większej mocy.
 5  
 ZAF
DVB-H to przeżytek, są już pierwsze modele smartfonów korzystających z DVB-T, Polsat i Plus poszli w najlepszą możliwą stronę, szkoda częstotliwości dla DVB-H, tym bardziej, że istnieje technologia pozwalająca przerobić DVB-T dla urządzeń mobilnych.
Wogole ten caly DVB-H, to byla jakas totalna pomylka! Polsat zrobil z tego, co najlepsze. Brawwo! Oby tylko oferta programowa byla lepsza. Potrzebna oferta prepaid i dobre promocje znane z TNK SD. Do szczescia Polsatowi potrzebny bedzie tez jeszcze jeden muxx a wtedy bedzie bez anteny sat tez ciekawie. ;)
 2  
Super. Niemobilna telewizja mobilna :D
 4  
Trzeba się cieszyć ze Polsat poszedł tą właśnie drogą bo DVB-T to rozwojowy standard (DVB-H już nie jest tak atrakcyjny) i da to możliwość właśnie osobom mniej zamożnym korzystającym tylko z telewizji naziemnej na odbiór dodatkowych kanałów, znanych tylko tym co posiadają sieci kablowe i telewizje satelitarną. Należy tutaj się więcej tolerancji zwłaszcza prze te osoby, które krytycznie podchodzą do pomysłu Polsatu (domniemywam, że ci krytykanci już odbierają TV przez satelitę bądź kablówkę) bo zauważcie że oferta NTC i tak już bogata bo ma 21 programów odkodowanych najpopularniejszych w Polce zostanie wzbogacona o kanały tematyczne. Oby ta oferta była też dostępna przez moduły bo wielu klientów już posiada Telewizory do tego przystosowane.
 2  
Nowa usługa w cyfrowym polsacie - mobilna TV. Polsat po raz kolejny wyprzedza konkurencję. Fajnie, żeby mobilna TV działała również z nowymi urządzeniami jak smartfony i tablety.
 2