Łukasz Szewczyk01.06.2012 (16:30)16

TV Mobilna w Cyfrowym Polsacie i Plusie od 4 czerwca

Do Polski wkracza era telewizji mobilnej. Już w przyszłym tygodniu satelitarna platforma Cyfrowy Polsat oraz komórkowa sieć Plus zaprezentują wspólną ofertę nowej usługi telewizyjnej.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 16 z 16)

Do Widz
Telewizja naziemna ma dobieru 16 kanałów, jakie tam 21, chiba że policzysz emisje testowe i zdublowane kanały.
 1  
Do Borys:
Ja naliczyłem 20 (zdublowane są tylko TVP1/TVP1 HD i TVP2/TVP2 HD, a także TVP Info Łódź + TVP Info Warszawa (to inne stacje...).

21. kanałem będzie Puls 2, który ma nadawać dopiero od sierpnia.

Chyba nie łapiesz wszystkich Muxów:)
 0  
do Borys:
No nie zmienisz faktu ze aktualnie nadaje 21 programów (puls2 w lipcu startuje z emisja). Zgodnie z polskimi koncesjami na DVBT będzie ponad 20 programów bezpłatnych (teraz jest 21 bo duble TVP są do 2014 roku zarezerwowane ze względów pokrycia kraju).
Stan faktyczny to 21 programów i tyle jest. Ja nie pisałem o merytorycznym programie a o ilości.
 0  
A ja czekam na telefon od Pani z salonu aby kupić. Wczoraj nie było w systemie regulaminu aby sprzedać/kupić. Włączyłem - kod E16-4 - "~brak aktywacji"
PS. marcinnoga75 blogspot com
 0  
Czegoś takiego jak TV Mobilna brakowało. Na dobry początek te kanały wyglądają całkiem nieźle, a nie sądzę, żeby CP na tym poprzestawał. Są Polsaty sportowe, a tego nie ma nigdzie indziej i to na dobrą sprawę wystarczy.
 0  
Plus za uruchomieni usługi przez polsat. Kolejna bariera złamana i mamy mobilną TV. Co ważne do suługi dołącza się Plus, którego polsat jest właścicielem.
 0