Łukasz Szewczyk04.06.2012 (13:52)15 komentarzy

Telewizja mobilna DVB-T w Plusie - szczegóły oferty

Od poniedziałku (4 czerwca 2012 roku) Plus wprowadza do swojej oferty usługę TV Mobilna DVB-T, która umożliwia oglądanie programów telewizyjnych w cyfrowej jakości na urządzeniach przenośnych typu telefon, tablet, laptop oraz na tradycyjnych odbiornikach telewizyjnych.
Klienci korzystający z płatnej oferty będą mieli dostęp do programów telewizyjnych (Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat News, Polsat Film, Kino Polska, TVP Seriale, Comedy Central, Nickelodeon) oraz radiowych (Radio Roxy FM, AntyRadio, Moje Polskie Radio, Radio Złote Przeboje, Radio Bajka, Radio Eska Rock, Radio PIN, Radio Plus, Radio Zet, RMF FM, RMF MAXXX, Radio TOK FM). Dekodery TV Mobilnej umożliwiają również odbiór kanałów dostępnych w ramach trzech bezpłatnych ogólnopolskich multipleksów DVB-T, w tym m.in. Polsat, Polsat Sport News, TVN, TV4, TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Kultura, TVN7.
Do korzystania z TV Mobilnej niezbędny jest wybrany dekoder DVB-T wraz z usługą dostępną w dwóch wariantach: abonamentowym z umową na 24 miesiące wraz z subsydiowanym dekoderem; jako usługa dodatkowa dla klientów Plusa, którą w każdej chwili można włączyć, a dekoder jest oferowany w cenie detalicznej.

Klienci mają do wyboru dwa dekodery DVB-T:
Dekoder mobilny Valups Tivizen DVB-T przesyłający sygnał telewizyjny za pośrednictwem WiFi do urządzenia przenośnego. Aby korzystać z usługi potrzebny jest odpowiedni telefon, tablet lub laptop, na który należy pobrać aplikację "Telewizja Mobilna".

Mobilny dekoder M-T 5000
Mobilny dekoder M-T 5000
Dekoder domowy T- HD 1000 (produkcji Cyfrowy Polsat Technology) po podłączeniu kablem Euro (Scart) lub HDMI umożliwia oglądanie programów telewizyjnych na wyświetlaczu takim jak telewizor czy monitor.

Dekoder T-HD 1000
Dekoder T-HD 1000
Oferta abonamentowa TV Mobilnej przedstawia się następująco:

Karta SIM, którą klient otrzymuje po podpisaniu umowy może być wykorzystana do połączeń telefonicznych, wysyłania SMS oraz korzystania z internetu w komórce. Przy zakupie oferty abonamentowej na okres 24 miesięcy istnieje możliwość skorzystania z promocji "Weź na próbę", w której klient może przez 7 dni testować usługę, a w przypadku rezygnacji nie zostanie obciążony karą umowną z tytułu zerwania umowy.

Oferta TV Mobilnej jako usługi dodatkowej dla klientów Plusa przedstawia się następująco:
Przy korzystaniu z TV Mobilnej w telefonie konieczne jest posiadanie aparatu współpracującego z dekoderem oraz pobranie aplikacji "TV Mobilna" dla telefonów/tabletów z systemem Android w serwisie Google play, a na urządzenia iPhone/iPad w sklepie Apple App Store. Obie aplikacje działają tylko z dekoderem Valups Tivizen DVB-T..

W celu poprawienia parametrów odbioru sygnału TV Mobilnej będzie można dokupić dedykowaną antenę przeznaczoną do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Anteny będą w sprzedaży od lipca 2012 roku i również będą objęte promocją "Weź na próbę".

Oferta TV Mobilnej dostępna jest także dla osób nieposiadających żadnej aktywacji w Plusie. Istnieje możliwość zawarcia odrębnej umowy na świadczenie usług telekomunikacyjnych w taryfach smartfonowych (z terminalem działającym z dekoderem mobilnym Valups Tivizen DVB-T) oraz umowy na TV Mobilną z dekoderem.

Obecnie z TV Mobilnej w Plusie może skorzystać około 13,5 mln ludności Polski.
Plus

Komentarze (1 - 10 z 15)

gdyby to bylo bez oplaty aktywacyjnej i miesiecznie za gora 10zl to wzialbym jako uzupelnienie vectry ale za taka kase to nie ma mowy,pewnie za kilka miesiecy zejda do 9.90zl gdy sie przekonaja ze nikt tego nie chce.
 15  
To jest standardowe DVB-T czy DVB-H?
 0  
marny zasięg a do tego dodatkowy dekoder. niby mobilny ale musi być antena zewnętrza.
 1  
sad - chyba jasne ze standardowe DVB-T...
 1  
Byłbym zainteresowany tą ofertą
gdyby były dostępne moduły
dekodujące CI+, bez tych
zbędnych dekoderów, i cena by
musiała nie przekraczać 10 zł, bo
20 zł za tak marne kanały to za
dużo. Dwa kanały dla dzieci,
przecierz ja nie jestem dzieckiem
i po co mi one, dwa kanały z
serialami, a ja seriali nie cierpie i
co mi po nich, a stacje radiowe
mam cały czas dostępne za
darmo.
 1  
"Oferta TV Mobilnej dostępna jest także dla osób nieposiadających żadnej aktywacji w Plusie. Istnieje możliwość zawarcia odrębnej umowy na świadczenie usług telekomunikacyjnych w taryfach smartfonowych (z terminalem działającym z dekoderem mobilnym Valups Tivizen DVB-T) oraz umowy na TV Mobilną z dekoderem."

NA JAKICH ZASADACH? wszyscy przedrukowują to samo
 1  
Gdyby te Polsaty Sport były w HD (nazwa dekodera T-HD 1000 sugeruje, zę on potrafi to odbierać) to moznaby sie zastanowić, szczególnie mając Vectrę, gdzie tych kanałów nie ma wcale...
 1  
Trzeba być niepełnosprawnym umyslowo ,żeby podpisac umowę na coś takiego
''ne o tako poske my walczyly''
a tak poważnie kto się bedzie męczył za taka kasę aby na małym ekraniku ogladac tivi za takie pieniniądze.
 1  
Czego wy się czepiacie , przecież to jest skierowane przede wszystkich dla ludzi chcących mieć dostęp do TV poza domem . Każdy ma prawo do własnego zdania , ja uważam tą usługę za bardzo dobrą i na pewno z niej skorzystam
 1  
Czego wy się czepiacie , przecież to jest skierowane przede wszystkich dla ludzi chcących mieć dostęp do TV poza domem . Każdy ma prawo do własnego zdania , ja uważam tą usługę za bardzo dobrą i na pewno z niej skorzystam
Dziecko, nawet nie wiesz o czym piszesz, wiesz tylko, ze 20 gr za wpis...
 1