Łukasz Szewczyk04.06.2012 (15:26)22 komentarze

TV Mobilna w Cyfrowym Polsacie na kartę i abonament - szczegóły

Satelitarna platforma Cyfrowy Polsat powiększa swoją ofertę o usługę TV Mobilnej kierowaną do użytkowników smartfonów, tabletów, laptopów oraz tradycyjnych odbiorników TV. Usługa dostępną będzie dwóch opcjach - na abonament oraz na kartę (pre-paid).
TV Mobilna to płatny Pakiet Ekstra składający się z 20 kanałów kodowanych - 8 telewizyjnych i 12 radiowych. W jego ofercie znajdują się stacje z czterech kategorii tematycznych: sportowe Polsat Sport i Polsat Sport Extra, filmowe Polsat Film, Kino Polska, TVP Seriale, Comedy Central, informacyjna Polsat News i dziecięca Nickelodeon oraz rozgłośnie: Radio Zet, Antyradio, Radio Plus, RMF FM, RMF MAXXX, Radio TOK FM, Radio ROXY FM, Radio Złote Przeboje, Eska Rock, Radio PiN, Radio Bajka, Moje Polskie Radio. Dekodery do odbioru "TV Mobilnej dają dodatkowo dostęp do ogólnodostępnych stacji (FTA) nadawanych w ramach trzech multipleksów naziemnej telewizji cyfrowej, w tym m.in. Polsatu, TVN-u, Polsatu Sport News, TV4, TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Kultura, TVN 7.
Co ważne, usługa realizowana jest w technologii DVB-T, więc do korzystania z niej nie jest potrzebne połączenie z Internetem, co oznacza, że usługa nie generuje transferu danych i w związku z tym opłat z tego tytułu. Jedynym ponoszonym przez użytkownika regularnie kosztem jest miesięczna opłata abonamentowa.
Wraz z rozwojem technologii, rynku urządzeń mobilnych i usług cyfrowych zmienia się także rynek odbiorców usług telewizyjnych. Dziś mamy 12,5 mln użytkowników urządzeń przenośnych, 9 mln gospodarstw domowych posiadających co najmniej 2 odbiorniki telewizyjne i 3,5 mln gospodarstw bez płatnej telewizji. To do nich kierujemy naszą nową usługę. Tak zdefiniowany rynek daje nam wiele możliwości wzrostu
- mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu.

Na abonament: 19,90 zł miesięcznie, do 6 miesięcy gratis
Oferta z abonamentem to stały dostęp do telewizji mobilnej za 19,90 zł miesięcznie - niezależnie od ilości urządzeń, na których odbieramy usługę. Klienci mogą wybierać pomiędzy umową na 15 lub 29 miesięcy, otrzymując jednocześnie odpowiednio 3 lub 6 miesięcy Pakietu Ekstra w prezencie. Dekodery TV Mobilnej oferowane są w dwóch opcjach do wyboru: zakupu bądź udostępnienia. Posiadając usługę na jednym z dekoderów, drugi można dokupić w dowolnym momencie i cieszyć się zarówno telewizją domową, jak i mobilną w ramach jednej opłaty abonamentowej.

Taniej z innymi usługami
TV Mobilną można łączyć w ramach cross promocji z innymi usługami Cyfrowego Polsatu - telewizją, Internetem bądź Multiofertą - otrzymując korzyści. Posiadając dwie usługi Cyfrowego Polsatu, nie tylko otrzymamy 3 lub 6 miesięcy TV Mobilnej w prezencie, ale także będziemy za nią płacić o 10 zł mniej - tylko 9,90 zł miesięcznie.

TV Mobilna na karte (pre-paid) - 6 miesięcy bez opłat
Dzięki tej formie korzystania z usługi, klient zapewni sobie dostęp do usługi "TV MOBILNA" bez konieczności związywania się umową z operatorem. Za mobilny dekoder z Pakietem Ekstra na 6 miesięcy zapłacimy 329 zł. Dekoder domowy z usługą na 6 miesięcy kosztuje 199 zł.

Po okresie promocyjnym klient może w dalszym ciągu korzystać z Pakietu Ekstra, płacąc za niego zgodnie z cennikiem 21,90 zł miesięcznie, skorzystać z bieżących promocji na zakup oferty płatnej bądź oglądać wyłącznie ogólnodostępne kanały naziemnej telewizji cyfrowej.

Urządzenia znajdujące się w ofercie Cyfrowego Polsatu posiadają wieczystą gwarancję. Aby z niej skorzystać, należy utrzymywać aktywną usługę - nieprzerwanie opłacać miesięczny abonament albo regularnie doładowywać usługę prepaid.

Urządzenia do odbioru TV Mobilnej
Na smartfonach, tabletach i laptopach TV Mobilna odbierana jest po Wi-Fi za pośrednictwem "kieszonkowego" odbiornika M-T 5000, który współpracuje m.in. z systemami operacyjnymi iOS, Android i Windows. Aby korzystać z usługi, w pierwszym kroku należy pobrać z Apple App Store albo Google Play bezpłatną aplikację TV Mobilna i zainstalować ją na telefonie lub tablecie.

Drugim urządzeniem dającym dostęp do nowej usługi jest dekoder DVB-T wyprodukowany w fabryce Cyfrowy Polsat Technology - T-HD 1000. Został on dodatkowo wyposażony w aplikację ipla, dzięki której użytkownik po podłączeniu dekodera do Internetu może korzystać z bezpłatnych zasobów tego największego w Polsce serwisu online video.

Nowa usługa Cyfrowego Polsatu dostępna jest w 31 największych polskich miastach, m.in. Białymstoku, Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Zielonej Górze. Wraz z rozbudową sieci radiowej, zasięg usługi będzie sukcesywnie rósł.
Cyfrowy Polsat

Komentarze (1 - 10 z 22)

Kolejny dobry pomysl CP! Tak ogolnie to, Cyfrowy Polsat to najlepsza platforma cyfrowa w Polsce!
 28  
szkoda,że nie dają segmentu,aby dostawić ich T-erminatorki.będą wciskać nie ogarniętym polakom, multiofertę.taki delikfent po wyłączeniu satelity,będzie oglądał to samo z naziemnej w gorszej jakości.oczywiście jak będzie w zasięgu.po dziesięciu dniach załapie,że płaci 2 razy za to samo.
 3  
Kiepskie to, tam powiem o ofercie, za garść kanałów (głównie darmowych), trzeba zapłacić 19,90, podczas gdy najtańszy pakiet satelitarny to 14,90 zł, a zyskujemy więcej stacji w tym 500 FTA.

Co do mobilizmu.... wolałbym do laptopa zakupić kartę cyfrową telewizyjną na USB, a inne sprzęty typu smartfon, no cóż jakoś nie widzę się oglądającego tv w telefonie, no moze poza meczami euro, ale tu z pomoca przyjdzie tvp.pl oraz orange.pl
 6  
jednoczesnie powinni poinformowac ze to jest koniec pakietu mini w cyfrowym polsacie!
 2  
Ta ich pseudo mobilna tv jest taka sama jak super hiper szybki internet lte. Zasieg żałosny i pakiety też
 11  
Walocell - a niby dlaczego?
 2  
NOSTRADAMUS - co to jest POLSMALCU? Chyba juz ci kompletnie odbilo...
 7  
chyba sobe wyprubuje ta mobilna chocby na 6 miechow bez zwiazywania sie jakimis umowami. 200 zeta za dekoder w tym 6 mies.ogladania dodatkowych kodowanych kanalow to jeszcze nie tak zle.Potem mozna ogladac bezplatne noi iple z netu.
 6  
Zasięg po byku, głównie duże miasta gdzie jest wszystko łącznie z kablówką. Powinni ruszyć na wieś bo Polsat to głównie rolnicy (do których nic nie mam a pracę szanuję). A 1,99 za kanał w HD miesięcznie to super pomysł. Chcę - płacę (mniej niż 1 piwo). Nie chcę - nie. Kiedyś dowiadywałem się w C+ - za History (bez HD) musiałbym mieć pakiet za 89 zł co miesiąc przez 18 miesięcy.
 2  
Oferta z umową to pomyłka i szkoda nawet tego komentować . Natomiast duży plus za wersje pre-paid. Kupuje dekoder T HD 1000 za 200 zł i oglądam bezpłatne muxy oraz mam dostęp do serwisu ipla. Jak mam chęć to doładuje i oglądam płatne kanały.
 6