Łukasz Szewczyk04.06.2012 (15:26)22

TV Mobilna w Cyfrowym Polsacie na kartę i abonament - szczegóły

Satelitarna platforma Cyfrowy Polsat powiększa swoją ofertę o usługę TV Mobilnej kierowaną do użytkowników smartfonów, tabletów, laptopów oraz tradycyjnych odbiorników TV. Usługa dostępną będzie dwóch opcjach - na abonament oraz na kartę (pre-paid).

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 22)

Kolejny dobry pomysl CP! Tak ogolnie to, Cyfrowy Polsat to najlepsza platforma cyfrowa w Polsce!
 28  
szkoda,że nie dają segmentu,aby dostawić ich T-erminatorki.będą wciskać nie ogarniętym polakom, multiofertę.taki delikfent po wyłączeniu satelity,będzie oglądał to samo z naziemnej w gorszej jakości.oczywiście jak będzie w zasięgu.po dziesięciu dniach załapie,że płaci 2 razy za to samo.
 3  
Kiepskie to, tam powiem o ofercie, za garść kanałów (głównie darmowych), trzeba zapłacić 19,90, podczas gdy najtańszy pakiet satelitarny to 14,90 zł, a zyskujemy więcej stacji w tym 500 FTA.

Co do mobilizmu.... wolałbym do laptopa zakupić kartę cyfrową telewizyjną na USB, a inne sprzęty typu smartfon, no cóż jakoś nie widzę się oglądającego tv w telefonie, no moze poza meczami euro, ale tu z pomoca przyjdzie tvp.pl oraz orange.pl
 6  
jednoczesnie powinni poinformowac ze to jest koniec pakietu mini w cyfrowym polsacie!
 2  
Ta ich pseudo mobilna tv jest taka sama jak super hiper szybki internet lte. Zasieg żałosny i pakiety też
 11  
Walocell - a niby dlaczego?
 2  
NOSTRADAMUS - co to jest POLSMALCU? Chyba juz ci kompletnie odbilo...
 7  
chyba sobe wyprubuje ta mobilna chocby na 6 miechow bez zwiazywania sie jakimis umowami. 200 zeta za dekoder w tym 6 mies.ogladania dodatkowych kodowanych kanalow to jeszcze nie tak zle.Potem mozna ogladac bezplatne noi iple z netu.
 6  
Zasięg po byku, głównie duże miasta gdzie jest wszystko łącznie z kablówką. Powinni ruszyć na wieś bo Polsat to głównie rolnicy (do których nic nie mam a pracę szanuję). A 1,99 za kanał w HD miesięcznie to super pomysł. Chcę - płacę (mniej niż 1 piwo). Nie chcę - nie. Kiedyś dowiadywałem się w C+ - za History (bez HD) musiałbym mieć pakiet za 89 zł co miesiąc przez 18 miesięcy.
 2  
Oferta z umową to pomyłka i szkoda nawet tego komentować . Natomiast duży plus za wersje pre-paid. Kupuje dekoder T HD 1000 za 200 zł i oglądam bezpłatne muxy oraz mam dostęp do serwisu ipla. Jak mam chęć to doładuje i oglądam płatne kanały.
 6