Łukasz Szewczyk04.06.2012 (15:26)22

TV Mobilna w Cyfrowym Polsacie na kartę i abonament - szczegóły

Satelitarna platforma Cyfrowy Polsat powiększa swoją ofertę o usługę TV Mobilnej kierowaną do użytkowników smartfonów, tabletów, laptopów oraz tradycyjnych odbiorników TV. Usługa dostępną będzie dwóch opcjach - na abonament oraz na kartę (pre-paid).

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 22)

Byłbym zainteresowany tą ofertą
gdyby były dostępne moduły
dekodujące CI+, bez tych
zbędnych dekoderów, i cena by
musiała nie przekraczać 10 zł, bo
20 zł za tak marne kanały to za
dużo. Dwa kanały dla dzieci,
przecierz ja nie jestem dzieckiem
i po co mi one, dwa kanały z
serialami, a ja seriali nie cierpie i
co mi po nich, a stacje radiowe
mam cały czas dostępne za
darmo.
 1  
Dziekuje wreszcie mozna spokojnie czytac,prosze tez o ciagla kontrole komentarzy bo te dzieciaki sa tu coraz bardziej bezczelne.
 1  
W laptopie mam mały tuner na USB do DVB-T, posiadam mały 7 calowy tablet z DVB-T więc to mnie nie interesuje.
 4  
Urządzenia bardzo interesujące i co ważne pozwalające odbiór telewizji mobilnej na najbardziej obecnie popularnych urządzeniach, tj. smartfonach i tabletach. Polsat stanął na wysokości zadania.
 5  
Masz racje Junkas.
 5  
Pokażcie MAPKĘ z ZASIĘGIEM tego ustrojstwa to się pośmiejemy. Nadajniki o mocy 10km co ... 200, 300km! I tak ma być przez 3 lata bez zwiększania zasięgu. Szkoda sobie głowę tym zawracać.
 5  
A ja sądzę, że TV mobilna ma szansę zdobyć popularność. LTE, gdyby nie polsat nie zostałoby wprowadzone do Polski, bo nasi operatorzy wciskali nam, że 1 Mbit/s to super prędkość mobilnego netu. Teraz polsat i plus dochodzą do wartości 100 Mbit/s i nagle konkurencja szybko myśli o wprowadzeniu tej usługi.
 1  
Gdyby dekoder "T-HD 1000" został wyposażony w system Android umożliwiający zainstalowanie aplikacji takich jak AXN Player, TVN Player, TVP.pl itp obsługiwane z pilota... (a idąc dalej np. obsługiwane pilotem jak wiilotem i angry birds) ... lecz same programy które dają dostęp do materiałów stacji obcych tak jak AXN TVN i TVP.pl to biorąc pod uwagę, że zaraz na Androida dojdzie jeszcze aplikacja iplex.pl . Wraz ze swoim ipla mieli by najfajniejszy mały dekoder i warte było by to wydanie tych pieniędzy :] bo ta oferta mało jest przyjemna i miłą.
 0  
Zamówiłem TV.Mobilną w opcji "bez umowy". Zadzwoniła Pani z BOK i poprosiła o PESEL i numer dowodu jako konieczność zarejestrowania dekodera (który rzekomo kupuję na własność). Gdy się dowiedziałem, że przy odbiorze dla kuriera mam przygotować ksero dowodu i dowolny rachunek do wglądu, podziękowałem i zrezygnowałem. Wielka ściema z tym "bez umowy".
 0  
Po przeczytaniu oferty polstu na karte stwierdilem ze tak jak kazda platforma naciaga ludzi na kase.Tylko idiota zdecyduje sie placic takie pieniadze za ten badziew co oferuja.Ja mam telewizje analogowa z upc (ok 50 kanalow ) i w zupelnosci mi to starcza i place marniutenkie grosze.A co do tej IPLI to jedno wielkie gowno.Za filmy ktore w necie sa za darmo żadaja zaplaty-smiechu warte.Pozdrawiam wszystkich negetywnie nastawionych :)
 0