Łukasz Szewczyk04.06.2012 (15:34)5 komentarzy

Pobierz Windows 8 - jest już oferta uaktualnienia systemu Windows

Firma Microsoft, zgodnie z zapowiedziami, wprowadziła na rynek ofertę uaktualnienia nowych komputerów z systemem Windows 7 do nowego systemu Windows 8. Jakie ceny?
Za 69 złotych brutto klienci indywidualni, którzy kupią komputer z preinstalowanym systemem Windows 7 (wersje Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional, Windows 7 Ultimate), w momencie ogłoszenia oficjalnej sprzedaży systemu Windows 8, będą mogli, po zarejestrowaniu, zaktualizować system w swoim komputerze do wersji Windows 8 Pro.
Ofertą uaktualnienia systemu Windows objęte są komputery kupione w terminie od 2 czerwca 2012 roku do 31 stycznia 2013 roku, do których dołączono ważny certyfikat autentyczności oraz klucz produktu systemu Windows 7 i na których preinstalowano jedną z wymienionych powyżej wersji systemów.

Szczegóły na temat Oferty uaktualnienia systemu Windows znajdują się pod adresem: www.pobierzwindows8.pl

Komentarze (1 - 5 z 5)

Testuję od kilku dni i jestem... miło zaskoczony. Chodzi szybko i stabilnie. Wszystkie sterowniki - nawet od WiFi na Usb zostały prawidłowo zainstalowane. (w Win7 bez sterów z płytki nie chodziło) Brak przycisku Start można zrekompensować specjalnym programikiem z sieci. No i w sumie bardzo podobny do Win7, zmiany kosmetyczne oprócz menu startowego. Mogli wydać Service Pack 2 do Win7 no ale za 69 zł legalny system jest spoko.
 0  
Windows 8 - pobiore to, bo wedlug mnie bedzie lepszy od Windows 7!
 2  
"Brak przycisku Start można zrekompensować specjalnym programikiem z sieci.ę innowacja która okazuje się nie być innowacyjna, ewenement, nie mam zamiaru napychać kiesy MS za system który nie powinien się ukazać na PC, za rok zrobią 9 i tak rok rocznie będą ludzi doić ? To jakaś paranoja tym bardziej biorąc pod uwagę ile czasu mijało między kolejnymi (dobrymi) windowsami 98---xp---7 (pomijam te visty, me, 2000, bo to niewypały), a teraz korzystając z wydania win8 na mobilne wciska się wersje pc'ową.
 1  
czy można do kompa z 2010 roku?
 0  
Jest to tanio, niestety tylko zakupiony w7 od 2 czerwca :(
Ale rekompensuje to fakt, że windows 8 jest świetny. Działa jak ta lala.
W sumie to sami możemy dużo zmieniać dzięki aplikacjom developerskim z http://www.metroone.pl/ no i je sami tworzyć lub pomagać innym :)
 0