Łukasz Szewczyk05.06.2012 (10:02)7

TV Mobilna dostępna także dla innych operatorów

W Polsce na dobre ruszyła telewizja mobilna świadczona przez spółkę Info TV FM. Na razie usługę do swoich ofert wprowadzili Cyfrowy Polsat oraz sieć Plus. Jednak także pozostali operatorzy wyrażają zainteresowanie TV Mobilną.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 7 z 7)

to niemożliwe by inni oceniali pozytywnie ten projekt i chcieli tę ofertę u siebie bo tu "ałtorytety" w komantarzach pisaly że to baznadziejna oferta :D
 4  
P. Libicki musi coś powiedzieć,aby się nie ośmieszyć....
 1  
@kiuzi123 Jednak poprzednio operatorzy twierdzili, ze oferta jest nieciekawa biznesowo. Jak solorz wykupil spolke INFO TV FM i w swojej firmie Plus i Polsat uruchomil telewizje mobilna to od razu wszyscy zainteresowani. Oferta moze bylaby fajna jakby toto dzialalo na moduly cam bo to fajne poszerzenie, chociaz drogie, bezplatnej telewizji naziemnej.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 5 czerwca 2012 o 11:13:00 przez ztomasz).
 1  
Z jednej strony masz rację, ale z drugiej nie wykluczałbym, iż jacyś operatorzy interesują się tym jaką kwotę Polsat skłonny byłby "odstąpić" za odsprzedaż usługi.

Cała prawda wyjdzie na jaw gdy takie oferty się pojawią a do tego liczę, że w połowie roku CP zaprezentuje wyniki sprzedaży tej oferty. Tylko trzeba będzie również wziąć pod uwagę, iż będzie to okres mistrzostw i Olimpiady. Tak dobra koniunkutra już może nie powtórzyć, a przynajmniej nie tak szybko.
 0  
Dla samych Polsatów Sportowych warto się w TV Mobilną wmontować. To najlepsze kanały sportowe i myślę, że wiele osób to przekona. Za sport na najwyższym poziomie i w dowolnym miejscu 20 zł to śmiesznie niska cena.
 1  
Jak mówili że będzie telewizja mobilna to Myslalem że kupisz raz tylko karte za 10 zł i ze to będzie jednorazowa opłata na zawsze a tu taka nie mila niespodzianka tylko ktoś chyba sie pomylil tam powinno być 19 groszy na miesiac a nie złoty za taka ofertę za 19 złoty to najmniej powini dać 50 kanalow takich jak hbo canal plus itd a taka oferta jak jest teraz to jest drogo protest może zrobimy to zmienia abonament z 19 zł na 19 groszy a pozatym to tvp seriale powinien być za darmo a nie płatny to jest najwieksza glupota w tym wszystkim po co placic abonament ? skoro Kanaly z abonamentu są Platne tak to tylko u nas i:)
 0  
Dla samych Polsatów Sportowych warto się w TV Mobilną wmontować. To najlepsze kanały sportowe i myślę, że wiele osób to przekona. Za sport na najwyższym poziomie i w dowolnym miejscu 20 zł to śmiesznie niska cena.
. Dokładnie. I nie tylko fani sportu w pakiecie kanałów TV Mobilnej znajdą coś ciekawego. Są filmy, seriale, info.
 1