Łukasz Szewczyk05.06.2012 (16:39)6 komentarzy

T-Mobile: Rabat na abonament, gwarancja niskiej ceny telefonu

W środę (6 czerwca 2012 roku) rozpoczyna się czas promocji urodzinowych w sieci T-Mobile. Dla klientów indywidualnych operator przygotował nową odsłonę oferty z gwarancją najniższych cen wybranych telefonów.
W nowej promocji klienci będą mieli do wyboru sześć popularnych modeli telefonów: Samsung Ace 2, Samsung Wave 3, Samsung Galaxy S Plus, Nokia 500, Nokia Asha 302 oraz Sony Ericsson Live with Walkman. Jeżeli wybrany przez klienta telefon będzie dostępny u innego operatora w niższej cenie przy porównywalnych warunkach oferty, klient otrzyma od T-Mobile zwrot podwójnej różnicy w cenie. Dodatkowo, do klientów T-Mobile zostaną wysłane urodzinowe kupony promocyjne uprawniające do skorzystania z promocji: 50% upustu na abonament przez pół roku w ofercie z telefonem lub modemem oraz oferujące do 200 złotych w Mix na rozmowy, SMS-y, MMS-y, Internet.
Dla klientów biznesowych T-Mobile przygotowało specjalną ofertę dla 6 modeli smartfonów: Apple iPhone 4 8GB, HTC One X, PRADA 3.0 od LG, RIM BlackBerry Bold 9790, Samsung Note (N7000), Sony Xperia S. Ceny tych modeli będą nawet do 200 złotych netto niższe w urodzinowej promocji. Dodatkowo laptop Asus ZENBOOK UX21E wraz z oprogramowaniem Norton 360 będzie oferowany w cenie 200 złotych netto niższej niż dotychczas.

Oferty urodzinowe będą wspierane kampanią reklamową prowadzoną w mediach ogólnopolskich, stacjach telewizyjnych i radiowych. Kreację kampanii przygotowała agencja reklamowa G7, a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Starcom. W spotach reklamowych zostały wykorzystane sceny i ujęcia z wcześniej realizowanej kampanii wizerunkowej.

Komentarze (1 - 6 z 6)

T-Mobile to chce cos wyzyskac od klientow, czy co?
 4  
Jak na mnie to może być całkiem niezły haczyk :) kolejny dobry moment kulminacyjny na tego typu zakupy. Mam na oku dwie propozycje modeli dla klienta indywidualnego, więc pokuszę się o porównanie ofert i ewentualne gratisy :)
 3  
mumia kogo do obchodzi? musisz pisac takie śmieci? weź się.
 4  
Ceny trochę poleciały w sumie teraz taniej wychodzi w abo 79zł wziąć galaxy s+ niż np. sporo słabszego Neo V. Jeszcze tylko przydałby sie regulamin odnośnie promocji 50% upustu.
 1  
@up
Pewnie nalicznie minutowe będzie haczykiem jak prepraidzie
 1  
patryklu2 tylko, zapomniałeś wspomnieć, że dotyczy tylko bonusu, który tak naprawdę i tak bardziej opłaca się przeznaczyć na transmsje danych (PAKIETY!) niż na rozmowy.
 1