Łukasz Szewczyk09.06.2012 (0:39)40

Szef T-Mobile: Wymieniamy całą sieć. Cała Polska w 3G

Przedstawiciele komórkowej sieci T-Mobile zapowiadają, że do 2014 roku jej klienci zyskają dostęp do szybszego internetu mobilnego w całej Polsce. Obecnie trwa wymiana całej infrastruktury.

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 30 z 40)

Panie Rakowski, nie bądź pan taki egoista, wymieniacie całą sieć do spółki z Orange, więc ten zasięg to nie na wyłączność dla T-Mobile będzie, tylko 1:1 taki sam jak Orange i jest to inwestycja składkowa dwóch operatorów. Jak już udzielać wywiadów to uczciwie!
 1  
szkoda że w Ochotnicy niema zasięgu 3G jak by nie patrzeć to jest najdłuższa wieś w Polsce
 0  
Zobaczymy jak inwestuja. Wkrotce sie okaze. Musza te tak mowic bo maja utrzymane MTR-y na pewnym poziomie w zmian za redukcje bialych plam.Zobowiazanie wobecUKE.
 0  
Przeniosłem się do T-Mobila Mix z Plusa i jest bardzo cieniutko. Rozmowy droższe, pakiety SMSów dużo mniejsze, żadnych promocji. Nawet pakiety tańszych minut do własnej sieci są poza godzinami szczytu. jeszcze trochę i wracam do Plusa.
 0  
LOL, a co to jest duza szybkość? :-D To ERA nie miała 3G kategorii trzeciej na start? Coś kręcą bo mieli na równi z Plusem HSDPA 1.8 mbps. A tak na marginesie dla jednego 512 kbps wystarcza i uważa to za dużo w stosunku np. do GPRSa czy EDGE, a innemu 3.6 czy 7.2 mbps nie starcza na HSDPA. Chwalenie się niczym. HEH szybki mobilny internet...lol
 0  
I jeszcze jedno. To tak jak bym powiedział "mam szybki sportowy samochod - Fiat 126p"
 0  
Czy wszyscy którzy tu piszą na forum mieszkają w Puszczy Kampinoskiej?
Operatorzy nigdy nie podciągną tam zasięgu, bo dla kilkunastu żubrów się to nie opłaca.
Aaa... przepraszam, zapomniałem o kilku idiotach, którzy również tam mieszkają i zasięgu nie mają. Cóż, w szałasach zasięg nie potrzebny, bo i tak komórki nie podładujecie.
 1  
~Edi na 4G na chwilę obecną nie mają częstotliwości, zresztą specyfikacja pozwala na ulokowanie LTE raczej na terenie bardziej zurbanizowanym. Ale jeśli zamierzają objąć 3G zdecydowaną większość kraju to ja jestem jak najbardziej za.
 1  
Niezle... zeby dokonac wymiany calkowitej nadajnikow potrzebny jest nie maly naklad... Brawo za zaangazowanie, to wielki ruch z ich strony ku poprawie zasiegu w dziurach w małych miejscowosciach. Wkoncu prawdziwe 3G a nie tylko komercyjne 4G...
 0  
Jak najwięcej takich dobrych wiadomości.
 0