Łukasz Szewczyk18.06.2012 (14:26)2 komentarze

GG zaświeciło na Windows Phone

Użytkownicy smartfonów z systemem Windows Phone mogą już korzystać z GG. W Marketplace pojawiła się aplikacja popularnego komunikatora GG na system mobilny firmy Microsoft.
Aplikacja GG dla Windows Phone powstała w odpowiedzi na sugestie i liczne prośby użytkowników. GG w komórce pozwala być w kontakcie ze znajomymi, niezależnie od miejsca. GG na Windows Phone umożliwia m.in. dostęp do aktualnej listy kontaktów, pozwala dodawać i usuwać kontakty, oznaczać wybrane jako ulubione (przy pomocy gwiazdek), szukać znajomych w katalogu publicznym, przeglądać archiwum.
Aplikacja jest dostosowana do kafelkowego wyglądu mobilnego systemu operacyjnego firmy Microsoft. Aktualne powiadomienia z komunikatora pokazują się w tzw. kaflu GG, dzięki czemu użytkownik nie przeoczy wiadomości i ma szybki dostęp do aplikacji. Korzystanie z GG na Windows Phone jest proste i bardzo intuicyjne.

GG na Windows Phone jest dostępne do pobrania bezpłatnie w internetowym serwisie z aplikacjami - Marketplace

Komentarze (1 - 2 z 2)

Ten kafelek w menu głównym wygląda źle, powinien być w stylu innych kafelków z wp. (w tym przypadku białe logo na niebieskim tle)
 1  
Z tego co kojarze (Ale pewny nie jestem) to można zmieniać tło i kolor standardowych kafelków (Np. Telefon itp.)
 0