Łukasz Szewczyk25.06.2012 (22:23)7

Top 10 najpopularniejszych tabletów w Polsce. Jakie ceny?

Zainteresowanie tabletami w ciągu ostatniego roku wzrosło w Polsce aż dziesięciokrotnie. Porównywarka cen Nokaut.pl przedstawia modele, które cieszą się największą popularnością wśród użytkowników.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 7 z 7)

A najgorszy tablet to Sony S, badziewie nikomu nie polecam
 3  
Dwoje moich znajomych (nie znali się wzajemnie) kupiło swego czasu telewizory (bańki) Sony i po upływie 5 letnich okresó gwarancyjnych, oba telewizory doznały kaput. Nie warto więc się podniecać 'markowymi' tandetnymi ale za to 3x droższymi produktami.
 3  
brakuje mi tu Huawei i ZTE
 0  
Brawo dla Manty za refleks !
Wielu "mocarzy" przespało erę tabletów.
 2  
No, spodziewałem się podobnych wyników, choć np. dziwi brak tracera ovo, który sobie sensownie radzi na rynku ale jest za to i mój ostatni nabytek z komputronika czyli goclever tab a73, za tą cenę (nieco ponad 350zl) tablecik naprawdę daje radę i mogę go polecić. Uważam, że zdecydowanie przebija tablety manty.
 1  
Jedna z najszybszych aktualizacji do ICS, najbardziej innowacyjne funkcje ze wszystkich tabletów na androidzie, masz go czy tylko tak sobie piszesz ?

Ja mam i jestem mega zadowolony
 1  
Ja mam . Lark Tablet WiFi FreeMe 10.1 10'' Android 4.0 i jestem zadowolona .! Polecam ;) Dostałam go od rodziców na gwiazdkę i od razu zrobił wrażenie ;** Pozdrawiam i Polecam ;))
 2  

Polecamy