Łukasz Szewczyk29.06.2012 (8:38)69 komentarzy

Plus na kartę z roczną ważnością konta. Jak włączyć?

Zgodnie z zapowiedziami, od 1 lipca 2012 roku komórkowa sieć Plus w ramach oferty Plus na kartę do roku wydłuża ważność konta. Usługę "Rok ważności konta" należy jednak wcześniej aktywować.
Plus na kartę z roczną ważnością konta. Jak włączyć?
Na taką zmianę użytkownicy Plusa na kartę czekali od dawna, o czym świadczą komentarze użytkowników publikowane w internecie. Od 1 lipca 2012 roku komórkowa sieć Plus dla użytkowników nowej taryfy Plus na kartę wprowadza promocję "Rok ważności konta"

W ramach promocji każdorazowo po wykonaniu zasilenia o wysokości minimum 5 zł okres ważności dla usług wychodzących ustawiany jest na 365 dni od momentu zasilenia. Aby aktywować opcję "Rok ważności konta", użytkownik oferty Plus na kartę musi wybrać krótki kod *136*11*04# i zatwierdzić przyciskiem zadzwoń. Aktywacja i dezaktywacja promocji jest bezpłatna.

Komentarze (1 - 10 z 69)

Po aktywacji usługi należy doładować telefon kwotą min. 5 zł. Wówczas
ważność konta będzie wydłużone o 365 dni (rok) :)
 5  
A opcja 36i6 też ten kod działa ?
 5  
Usługa działa tylko w taryfie plus na kartę. Ja mam twój profil u mnie nie działa.
Wilk syty i owca cała. 29.06.2012 (9:35:28)
 2  
"Jest to jednak usługa promocyjna."
... czyli za miesiąc równie dobrze może zniknąć;) Widzę, że bronią się jak mogą. Promocję aktywują tylko świadomi klienci, ci którzy nie będą wiedzieli nadal będą się męczyć.
Dobrze że jest roczna ważność, zobaczymy jak długo ta promocja potrwa - oby na stałe.
 3  
Ja u wszystkich których znam włączam im tą usługę. I tą taryfę. Bo co niektórzy to mają już skarbonkę. To dla nich jest to rewolucyjne rozwiązanie. Zatankują za 5zł i będą się cieszyć z tego co mają. A ze jest promocyjnie to wbijasz kod tankujesz i masz 1rok spokoju. Usługa gdyby nawet przestała być to włączona będzie obowiązywała cały rok. Gdyby nawet promocję zakończyli za tydzień.
Wilk syty i owca cała. 29.06.2012 (9:48:36)
 0  
Usługa działa tylko w taryfie plus na kartę. Ja mam twój profil u mnie nie działa.
Skoro ma działać od 1 lipca to dlaczego u ciebie już działa? Skąd wiesz że działa tylko w taryfie "Plus na kartę"?
 0  
Faktycznie:
ROK WAŻNOŚCI KONTA - REGULAMIN PROMOCJI:
1. Promocja „Rok ważności konta” jest organizowana przez Polkomtel Sp. z o.o. i obejmuje Abonentów Simplus korzystających z taryfy Plus na Kartę.
(żródło: telepolis.pl/grafika/newsy/2012-06/simplus-regulamin-roczna-waznosc-konta.pdf )
**************************************************************
Jeśli tak ma być to faktycznie robią ze swoich klientów głupków.
Przecież to jest jakiś żart!!! KUR.A MAĆ!!!! Rok czekania, bo wszędzie już jest a tu taka kupa. W Orange beż żadnych takich warunków i zmian na niekorzystne taryfy, w T-Mobile to samo w dodatku każdy odebrany sms/rozmowa automatycznie przedłuża ważność. Przynajmniej nie trzeba osobiście do Warszawy jechać by to coś aktywować, czyli jest jakiś postęp (Aero2). Z daleka czuć tu działalność nowego właściciela!
TO JEST KPINA CO PLUS ROBI ZE SWOIMI KLIENTAMI !!!
 6  
Bo już to aktywowalem na numerze z nowa taryfa. U mamy.
Wilk syty i owca cała. 29.06.2012 (10:28:33)
 6  
Kod już się aktywowal. Sam Sprawdź jak możesz. Tylko od 1lipca musisz kupić kartę i wszystko.
Wilk syty i owca cała. 29.06.2012 (10:30:12)
 5  
+ ma to w promocji, o tez ma w promocji ale fajniejszej, rozowi tez w promocji , w play BYL to standard teraz jest to usluga. Widocznie rok waznosci konta nie przyniosl oczekiwanych przez operatorow korzysci.Stare wraca.Poza tym w play fresh zlikwidowano profil darmowe rozmowy i sms do play niejako zmuszajac do wyboru nowej taryfy. Wszystko sie teraz bedzie cofac.
 0