Łukasz Szewczyk29.06.2012 (18:30)193 komentarze

Uwaga! W T-Mobile i Heyah zapłacisz za sprawdzanie salda konta

Operatorzy szukają kolejnych możliwości wyciągnięcia dodatkowych pieniędzy od swoich klientów. Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci T-Mobile i Heyah, wprowadza opłaty za... sprawdzanie salda konta.
Uwaga! W T-Mobile i Heyah zapłacisz za sprawdzanie salda konta
Polska Telefonia Cyfrowa na wakacje przygotowała przykrą niespodziankę dla milionów użytkowników ofert typu pre-paid. Operator w korespondencji do klientów informuje o zmianach w cenniku od 9 sierpnia 2012 roku. Zmiana będzie polegała na wprowadzeniu opłaty w wysokości 4 groszy za sprawdzenia salda konta za pośrednictwem tzw. krótkiego kodu USSD czy też systemu informacji głosowej. Do tej pory sprawdzanie salda konta w ten sposób było bezpłatne.
Jak zapewniają konsultanci, wciąż bezpłatnie będzie można sprawdzać konto za pośrednictwem internetu (Internetowe Biuro Obsługi Abonenta). Opłata dotyczy użytkowników T-Mobile na kartę oraz sieci Heyah. Dodajmy, że na koniec drugiego kwartału 2012 roku PTC obsługiwała 7,7 mln użytkowników pre-paid.

Czy na podobne rozwiązanie zdecydują się także inni operatorzy?
PTC/Heyah/T-mobile

Najwyżej ocenione komentarze - zobacz wszystkie

Chyba sobie kurwa kpią!!!!!!!!!!!!
 186  
Co to ku**a jest!!! Co to ma być!!!
 111  
To żegnaj T-Mobile. Frajerskiej sieci mówię spier...cie
 104  
Dziś otrzymałem od nich list z cennikiem, i jak się doczytałem że będą pobierać opłate za sprawdzenie konta kodem *101# to osłupiałem, to już przegięcie, od lat, od początku istnienia Ery to było darmowe. Odkąd Niemcy przejeli Ere to teraz T-Mobile robi co chcę, i traktuje abonentów jak ludzi gorszej kategori. Należy jeszcze dodać że połączenie z dotąd darmowym numerem *9602 automatycznego biura obsługi użytkownika też będzie płatne.
 75  
Mszczą się skurwiele za odpadnięcie z euro 2012
 68  
W mojej ocenie, jest to klauzula abuzywna (niedozwolona) i zapewne zostanie zakwestionowana przez UKE lub UOKiK.
 49  
Nieźle. Powiedzmy 7mln ludzi raz dziennie sprawdzi stan konta i już 280 000 zł dla t-mobile.
 45  
Ale jaja. czegoś takiego się nie spodziewałem, serio. A niedawno brałem pod uwagę przejście do T-Mobile.
 43  
Hahaha, co za cofnięcie się w rozwoju. Chyba nigdy u nikogo (W-3) nie było jeszcze tak, że za sprawdzenie konta pobierało opłatę.
 41  
Niedługo złodzieje będą pobierać opłaty za połączenie wychodzące od momentu wybrania numeru (jako opłata za spowodowanie ruchu w sieci).. Żałosne.
 40