Łukasz Szewczyk02.07.2012 (8:34)2 komentarze

Internet tylko na 9 miesięcy w sieci Netia

Telekomunikacyjna sieć Netia wprowadza nową promocję na dostęp do internetu. Oferta powstała przede wszystkim z myślą o studentach, którzy nie chcą wiązać się z operatorem długimi umowami.
Dla osób, które nie chcą wiązać się z operatorem długimi umowami, sieć Netia przygotowała ofertę promocyjną z umowami lojalnościowymi na okres 9 miesięcy. Dostępne są warianty: do 1 Mb/s za 39,90 zł do 4 Mb/s za 49,90 zł oraz do 20 Mb/s za 59,90 zł przy wyborze e-faktury.
Ale, jak to zwykle z życiu bywa, jest coś za coś. W ofercie tej nie ma żadnych darmowych miesięcy i nie można w nich skorzystać z większości usług dodatkowych oprócz aktywowanych domyślnie Bezpiecznego Internetu oraz Wirtualnego Dysku. Nie ma zatem możliwości ani dzierżawy Netia Playera, ani zakupu żadnej z usług TV czy Mobilnego Internetu.
- zaznacza Karol Wieczorek z biura prasowego Netii.
W ramach tej promocji operator nie udostępnia również za darmo urządzenia dostępowego. Umożliwia jednak dzierżawę Netia Spota w cenie 4,99 zł/miesiąc lub zakup starszej generacji urządzenia w cenie obniżonej do 39 zł.

Wyżej opisana promocja dostępna jest tylko dla nowych klientów i wyłącznie na sieci własnej Netii (ETTH oraz sieć miedziana w technologii ADSL/ADSL2+). W Dialogu analogiczna oferta powinna być dostępna za kilka tygodni.

Komentarze (1 - 2 z 2)

nono, lacze 1mbit to nawet na obejrzenie filmiku na youtube nie wystarczy, haha
juz moj telefon w 3g wyciaga ~3mbit
aktualnie mam 20mbit z sieci osiedlowej i place o dziwo tyle samo, co taka predkosc kosztuje w netii O_o
 2  
Taka oferta była za czasów, kiedy internet mobilny dopiero zaczynał wchodzić na rynek :) Już nawet studenci wymagają więcej :) To ja poczekam do jutra i wezmę sobie neta w T-Mobile za 6,90 i to przy prędkości hspa+
 1