Łukasz Szewczyk06.07.2012 (16:08)11 komentarzy

TV Mobilna na komputer już w sieci Plus

Komórkowa sieć Plus rozwija ofertę usługi TV Mobilnej w naziemnej technologii DVB-T, wprowadzając aplikację, która pozwala na korzystanie z telewizji cyfrowej na ekranie komputera.
TV Mobilna na komputer już w sieci Plus
Od piątku (6 lipca 2012 roku) klienci komórkowej sieci Plus mają możliwość odbioru TV Mobilnej także na komputerach (z oprogramowaniem: Windows XP, 7, Vista 32 lub 64 bity). Operator udostępnił aplikację TV Mobilna na PC, która jest do pobrania TUTAJ. Aplikacja działa wyłącznie z dekoderem mobilnym M-T 5000, a instrukcja jej obsługi znajduje się na stronie www.plus.pl/tv.
Przypomnijmy, że usługa TV Mobilna w komórkowej sieci Plus dostępna jest od 4 czerwca 2012 roku i umożliwia oglądanie programów telewizyjnych w cyfrowej jakości na urządzeniach przenośnych typu telefon, tablet, laptop oraz na tradycyjnych odbiornikach telewizyjnych.

Klienci korzystający z oferty mają dostęp do programów telewizyjnych i radiowych nadawanych przez TV Mobilną: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat News, Polsat Film, Kino Polska, TVP Seriale,Comedy Central, Nickelodeon, Radio Roxy FM, AntyRadio, Moje Polskie Radio, Radio Złote Przeboje, Radio Bajka, Radio Eska Rock, Radio PIN, Radio Plus, Radio Zet, RMF FM, RMF MAXXX, Radio TOK FM. Abonament od 19,90 zł.

Dekodery TV Mobilnej umożliwiają również odbiór kanałów dostępnych w ramach trzech bezpłatnych ogólnopolskich multipleksów, w tym m.in. Polsat, Polsat Sport News, TVN, TV4, TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Kultura, TVN7.

Komentarze (1 - 10 z 11)

relacja panowie.są kolejki przę salonami Plusa za Mini Terminatorkami 5000?pytam,bo jestem cały dzień na wyjeździe i martwię się,że do 18 wykupią cały sprzęt. :)
 3  
Jakby mi to dawali za darmo, to bym się zastanawiał czy wziąć...
 1  
Oferta za droga. Przy takim pakiecie kanałów to góra 5 zł miesięcznie.
 3  
mam płacic jak od groma po polsku za free jest w sieci hi hi
 1  
mam płacic jak od groma po polsku za free jest w sieci hi hi
niekoniecznie legalnie... choc 20zl to cena zbyt wysoka jak za 8 kanalow.
HodowcaZwierzatFuterkowyh 6.07.2012 (17:28:37)
 2  
Cyfrowy Polsat wprowadził tą aplikację już miesiąc temu.
 1  
Bo to jest aplikacja stworzona przez CP :). Zresztą spójrz na kanały, jakie tam można obejrzeć - w głównej mierze są to te rzeczy, które oferuje CP. A swoją drogą, bardzo praktyczne to dziełko jest. Przy dobrym necie możesz w b. dobrej jakości oglądać telewizję praktycznie gdzie tylko chcesz.
 3  
Jak wam się trzyma dekoder w autobusie czy tramwaju ?
Fajnie antena wystaje z kieszeni :p
TV Mobilna to TV w Internecie
 1  
Sportowe kanały polsatowskie nie mają w jakości HD. Szkoda.
 0  
Ciekawe na ile starczy ta opłata 30,75zł na miesiac czy więcej?
Po miesiacu przyjdzie wiadomość aktualizacji konta i następne 30.75zł itd.
 1