Łukasz Szewczyk10.08.2012 (1:07)16

UKE: Internet miejski nie szybszy niż 512 kb/s, limit 750 MB

Urząd Komunikacji Elektronicznej zmienia swoje stanowisko w sprawie świadczenia przez jednostki samorządu terytorialnego bezpłatnej usługi dostępu do sieci Internetowej. Jakie zmiany?

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 16 z 16)

Tych których na to nie stać mają chleb za darmo, z banków żywności. Tych których stać mają bułeczki i chlebek razowy ze sklepu.
 1  
Polsat przy pomocy swojej spółki Aero + uruchomił darmowy net w kraju więc trzeba się za to zabrać, tak jak kiedyś dopadli gościa, który oddawał swój chleb za darmo, którego nie sprzedał. To są nasze polskie urzędy i regulacje. Polsat na szczęście rozwija swój mobilny LTE.
 1  
cudownie. Niech urzędy rozpisują przetargi, niech kuzyni i wujkowie urzędasów budują nadajniki, niech i tak nikt z tego nie korzysta, a to wszystko za nasze pieniądze. Komuchy jebane.
 2  
pani magdo polecam konsultacje u psychiatry. Marnowanie pieniedzy podatników .
 0  
Ale zastanwocie sie czy nie lepiej kupić od jakiegoś dostawcy uslugi. Ale w zamian nie mamy podwyzki oplat lokalnych (
 0  
Ale zastanwocie sie czy nie lepiej kupić od jakiegoś dostawcy uslugi. Ale w zamian nie mamy podwyzki oplat lokalnych ( NIE MA NIC ZA DARMO, gminy musza miec skas pieniadze na zrealizowanie takich projektow) czyli pieniadze nam zostaja. Po drugie ten durny urzad tez mogly zostac zlikwidowany i kolejne oszczednosci i np. zamiast VAT 23 na net to moze dajmy 21. Ale dlaczego tak sie nie robi? Bo trzeba trzymac miejsce dla kumpli, Rychu Zbychu
 0