Łukasz Szewczyk14.08.2012 (15:48)80 komentarzy

Neostrada z nową ofertą. Szybciej i taniej

Stacjonarny Internet w Orange Polska przyspiesza. Od wtorku (14 sierpnia 2012 roku) najniższą opcją prędkości Neostrady jest opcja do 10 Mb/s. Można ją kupić za 49 zł miesięcznie, czyli w dotychczasowej cenie opcji do 2 Mb/s.
Orange Polska upraszcza ofertę internetową pozostawiając cztery opcje prędkości Neostrady - do 10, do 20, do 40 lub do 80 Mb/s. Abonament Neostrady do 10 Mb/s zamiast dotychczasowych 59,15 zł wynosi 49 zł z VAT przy umowie na 24 miesiące. Wcześniej w tej cenie dostępna była 5 razy wolniejsza Neostrada, o prędkości do 2 Mb/s.
Niższe są także ceny Neostrady do 10 Mb/s w pakiecie z innymi usługami: Neostrada z Nielimitowanymi Rozmowami (czyli internet i telefon domowy) jest dostępna w cenie 89,01 zł miesięcznie. Z kolei FunPack, czyli Neostradę, telewizję z pakietem Witaj HD (79 kanałów, w tym 16 HD) oraz telefonem domowym (nielimitowane połączenia na numery stacjonarne w Polsce, UE, USA, Kanadzie i Australii) można kupić za 128 zł z VAT miesięcznie.

Dodajmy, że opcja do 20 Mb/s dostępna jest w cenie od 69,57 zł (umowa na 24 miesiące), opcja do 40 Mb/s w cenie od 79,90 zł (umowa na 24 miesiące) oraz opcja do 80 Mb/s w cenie 99,90 zł (umowa na 24 miesiące). Dostępne są także opcje z umowami na 12 miesięcy.

Komentarze (1 - 10 z 80)

a można założyć samą neostradę bez telefonu ? czu muszę płacić za utrzymanie łacza??
 20  
jeśli nie mam telefonu stacjonarnego, to nadal jest ta opłata, że płacę 30zł dodatkowo za łącze?
 7  
@kita
mam ten sam problem
 7  
dokłądnie tak, co z tego, ze ceny maleją skoro płaci sie za utrzymanie łącza, co jest farsą, bo i tak płąci się 79 zł za śmieszną prędkość, gdzie za te pieniądze upc ma pakiet, tak samo firma Limes u której mam pakiet za tą cenę z internetem 25 Mb. Nie ma o czym gadać.
 2  
1. Płacić za "utrzymanie łącza" zawsze trzeba.
2. Nie sądzę, żeby w każdej lokalizacji w Polsce była możliwa najniższa opcja 10 Mb/s ... to mrzonka, a nie fakty.
Są tysiące wiosek i małych miast, gdzie opcja 10 Mb/s nie jest realna.
 19  
bo to jest głupota, w dobie komórek na sile każą ci brać tel stacjonarny by mieć szybki internet, przez to tracą klientów, albo niech obniża utrzymanie łącza albo dalej będą mieli mniej klientów bo pójdą do kablówek np
 7  
jest opcja funpack w cenie 104 zł - dostajesz neta 10Mb z ruterem czyli liveboxem , telefon w standardzie voip bez ograniczeń na stacjonarne w UE, +komórki usa kanada, i tv dekoderem w pakiecie podstawowym /są wszystkie tvny,national geg,bajkowy/ a jak masz numer stacjonarny migrujesz go do technologii voip i zachowujesz stary nr, a jak nie masz dostajesz jakiś z nowej puli,
w każdym razie płacisz sztywne 104 zł /2 lata
 5  
pracowałam w TP i średnio można dawać max 2Mb, więc to tylko zwykłe zagranie Orange, nie wiem czego ma dotyczyć. Ludzie średnio wiedzą zamawiając przez telefon internet, że muszą płacić za utrzymanie łącza. potem z rachunkiem dostają szoku. Co prawda, oferta z tv się opłaca, chociaz tv chodzi jak chce. 10-20 Mb chodzi tylko w dużych aglomeracjach, a w dużych aglomeracjach jest operatorów na pęczki, i każdy może sobie wybrać najlepszą ofertę.. Tym co rzeczywiście by się przydało takie podwyższenie prędkości, nie mają takowej opcji, bo mieszkają na wioseczkach tak jak napisał kolega wyżej.
 9  
nie trzeba płacić za utrzymanie!!! ta opłata jest wliczona w 104 zł a oferta jak wyzej, numer macie wówczas voip, czyli zwykły telefon wpiety do liveboxa, różnica tak,ze łączy sie wtedy przez internet
jak sobie policzycie ile kosztuje taki pakiet w kablówkach to tepsa bije je na głowe
 4  
To sie ciesz Karolina ;) Wielu ludzi nie ma takiej możliwości, jak np. ja. Ta oferta przychodzi w bardzo dobrym momencie, bo niedługo kończy mi się umowa z Netią więc chętnie skorzystam z opcji do 10 Mb, chyba że coś się zmieni ;)
 6