Łukasz Szewczyk14.08.2012 (16:33)4 komentarze

Ericsson przejmie pracowników Netii

Ericsson odnawia i rozszerza kontrakt z Netią. Czteroletnia umowa dotyczy utrzymania i zarządzania sieciami telekomunikacyjnymi oraz wsparcia w dostarczaniu usług. Dodatkowo 190 pracowników Netii zostanie przejętych przez firmę Ericsson.
Zgodnie z umową, Ericsson gwarantuje utrzymanie i zarządzanie sieciami telekomunikacyjnymi Grupy Netia oraz wsparcie w dostarczaniu usług klientom indywidualnym i biznesowym Grupy Netia. Zakres umowy pokrywa się z zakresem poprzedniego kontraktu podpisanego w 2010 roku, jednak zgodnie z nową umową rozszerzony zostaje obszar geograficzny usług, poprzez włączenie sieci należących do spółek zależnych: Telefonii Dialog oraz CDP (dawniej Crowley).
Transakcja składa się z dwóch powiązanych elementów: umowy serwisowej dotyczącej świadczenia usług oraz zawartych przez Grupę Netia umów przeniesienia do Ericsson części pracowników, aktywów oraz kontraktów Grupy Netia. Zgodnie z umową 190 pracowników Grupy Netia zostanie przejętych przez firmę Ericsson. Infrastruktura i linie telekomunikacyjne pozostaną własnością Grupy Netia. Umowa zacznie obowiązywać od 1 września 2012 roku.
Netia

Komentarze (1 - 4 z 4)

A po kilku latach ich zwolni, albo przekaże firmom zewnętrznym na umowy śmieciowe, tak jak było z poprzednimi pracownikami Neti
 0  
Dokladnie, widze ze kolega zna historie. Ciekawe czy Netia w ramach wielkich podziekowan szarpnela sie na drewniane tabliczki "Panie Janie Kowalski, firma Netia dziekuje za bardzo dobra wspolprace". W powazaniu prezes M. Goldewski :)
 0  
no to może teraz netia zamiast cofać się z ofertą w końcu ruszy do przodu.
 0  
Takiego bałaganu jak jest obecnie przy współpracy firm podwykonawczych z firmą Ericson to świat nie widział. Brak kontaktu , nieodbieranie telefonów, zero współpacy ,bez której nie da się uruchamiać nowych abonentów , pracownicy tak przydatni i niekompetentni jak w czasach komunizmu ,dodatkowo ciągły brak sprzętu i osób ,które chciałyby coś usłyszeć.
Netia traci na tym wielu nowych abonentów i jakoś też tego nikt nie zauważa . Nic od nikogo nie zależy i nikt nic nie chce widzieć , czy ten bałagan jest komuś na rękę !
 0