Łukasz Szewczyk17.09.2012 (11:34)16 komentarzy

Nowe taryfy Play Online: od 9,90 zł i do 20 GB. Limit do podziału

Komórkowa sieć Play przygotowuje się do podbicia rynku mobilnego internetu. Operator wprowadził do swojej oferty nowe taryfy mobilnego internetu z limitem do 20 GB, abonamentem od 9,90 zł oraz wspólnym limitem na kilka kart.
W nowej ofercie Play Online do dyspozycji abonentów jest pięć nowych taryf z limitami danych od 2 GB (w cenie od 9,90 zł miesięcznie) do 20 GB (w cenie od 79,90 zł). Prędkość internetu uzależniona jest od wybranego internetu i wynosi od 1 do 6 Mb/s. W ofercie pozostaje nadal Nocny transfer

Nowa oferta Play Online - taryfy
Nowa oferta Play Online - taryfy
Nowością jest także usługa wspólny internet, która umożliwia dokupienie kilku kart SIM (każda po 5 zł miesięcznie), wtedy limit danych będzie do podziału na kilka kart.
Wspoólny internet w Play
Wspoólny internet w Play
Dodatkowo użytkownicy będą mogli skorzystać z ochrony internetu. Dostawcą nowej usługi jest firma F-Secure.

Bezpieczny internet w Play
Bezpieczny internet w Play
Dostępna będzie także nowa oferta Play Online dla Firm:

Nowy Play Online dla firm
Nowy Play Online dla firm
Sieć Play przygotowała także ofertę "na chwilę" (bez zobowiązania) oraz promocje dla studentów i seniorów.

Komentarze (1 - 10 z 16)

Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
1 Mbs w tych czasach to żenada, mogą to sprzedawać rumunom
 35  
rafal.s=poziom z rynsztoka pokazujesz...
 17  
Najlepsza oferta mobilnego internetu. Co mi po 100 mbit z plusa jak limity transferu są bardzo niskie i nawet w nocy mam mieć limitowany transfer. Do tego jeszcze Play dokłada modem.
 22  
Posiadam play online od 2 lat i jest ok. Pierwsza umowa podpisana na rok z modemem za 1zl prędkość 2Mbit limit 8gb za49zł, po roku przedłużyłem umowę bez modemu i dostałem 14gb za 49zł i dodatkowo nocny transfer za free. Wiadomo, że wszędzie zdarzają sie wpadki ale ogólnie jest dobrze, i co najważniejsze dla mnie to umowy tylko na rok a nie cyrografy na 3 latka.
 9  
Orange ma lepszą ofertę. Ja mam 4 GB za 29 zł netto/mc. Modem za 1 zł.
 27  
Jakby umowa była na 12 miesięcy to bym wziął tego neta za 10zł. 3 lata z prędkością 1mbit i limitem 2GB to samobójstwo.
 10  
Noo, Super oferta i jeszcze jak jesteś (cytuje) " Klient Idywidualny" (cokolwiek to znaczy) to masz ochrone za 9zł... :)
 4  
Można się licytować na ceny i limity GB tylko jak przyjdzie co do czego to wybiera się ofertę mobilnego internetu z najlepszymi parametrami w miejscu korzystania.
 6  
1 Mbit/s to predkosc jaka mialem jakies 7 lat temu lol.
 4  
Ja rozumiem to tak że dajac wyższe limity operator oferuje niższe abonamenty nie mówiąc tego że oferta będzie prowadziła się sama. Jakość sieci będzie coraz niższa ale jak klient będzie skakał to sioę mu powie że ma teraz wiecej i taniej. Dla mnie znaczy to jedynie że sieć play już się zatyka. Zresztą jak testowałem play rok temu we Wrocławiu i słabo ten test wypadł ale w sumie dziś każdy operator ma zatkaną sieć.
 3