Łukasz Szewczyk10.10.2012 (14:32)16 komentarzy

Telefon stacjonarny UPC jest mobilny. Rusza UPC Phone

UPC Polska wprowadza na rynek nową,bezpłatną usługę UPC Phone, która pozwoli na wykonywanie i odbieranie połączeń przychodzących na telefon stacjonarny UPC w każdym miejscu, bez dodatkowych kosztów. Wystarczy smartfon i zasięg sieci WiFi lub 3G.
Telefon stacjonarny UPC jest mobilny. Rusza UPC Phone
UPC Phone to usługa, która dzięki wykorzystaniu WiFi lub sieci 3G, pozwala na swobodne odbieranie i wykonywanie połączeń, wykorzystując atrakcyjne taryfy telefonii stacjonarnej UPC na telefonie komórkowym. Dzięki temu, że połączenia są rejestrowane możemy także sprawdzić, kto i kiedy dzwonił na nasz numer stacjonarny, a sama usługa ma przyjazny interfejs i jest prosta w obsłudze.
UPC Phone
UPC Phone
Jak przekonuje operator, oszczędności, a także swoboda w korzystaniu widoczna jest zwłaszcza w przypadku połączeń wykonywanych poza granicami Polski. Jeżeli wyjechaliśmy z kraju i mamy dostęp do internetu WiFi to wykonując połączenia przy użyciu UPC Phone nie będziemy musieli płacić wysokich opłat roamingowych - połączenia są taryfikowane tak samo, jakby były wykonywane z miejsca, gdzie zainstalowana jest usługa telefonu stacjonarnego UPC (np. połączenia do Polski -> wg opłat jak za połączenia krajowe, połączenia do innych krajów -> wg opłat jak za połączenia zagraniczne). UPC Phone może również połączyć się z siecią Internetową z wykorzystaniem technologii 3G - wtedy połączenie realizowane jest z wykorzystaniem transmisji pakietowej operatora GSM. Koszt takiego połączenia zależy od taryfy danego operatora.Aby skorzystać z bezpłatnej usługi UPC Phone należy zostać klientem telefonii stacjonarnej UPC a następnie zainstalować na smartfonie UPC Phone, która dostępna jest w sklepach internetowych Google Play (SO Android) oraz App Store. Odpowiedni będzie każdy smartphone obsługiwany przez system operacyjny z Androidem (minimum 2.0) oraz urządzenia obsługiwane przez iOS 4.0 lub wyżej (iPhone, iPod Touch, iPad), nawet jeśli nie posiadają one aktywnej karty SIM. Następnie należy podłączyć się do sieci WiFi lub 3G oraz zalogować się do aplikacji, wykorzystując nazwę użytkownika i hasło do systemu Moje UPC.

UPC Polska jest pierwszym krajem w grupie Liberty Global, który udostępnia klientom UPC Phone.

Komentarze (1 - 10 z 16)

A ja się pytam kiedy nowe kanał dołączycie, to co już uzupełniliście ok, ale i tak wam sporo brakuje. Co już wolne sobie zrobiliście? Fox HD, Tvny w HD i AXN'y w HD to priorytet
 2  
Nie będzie nowych kanałów, zwariowałeś!!!! Sieczkę z mózgu Ci robią, 100 kanałów a oglądasz ile, 5 może 10?
 6  
@pracuś


Za robotę się weź a nie siedź cały dzień przed TV
 1  
Ta aplikacja nie działa jak na razie ani na smartfonie Samsunga ani na tablecie Samsung Galaxy TAB 8.9 LTE.
Dopracujcie to zanim puszczacie do sklepu celem pobrania. Zaśmiecanie tylko telefonów i tabletów niedziałającymi aplikacjami.

Przestańcie w końcu pieprzyc ciągle o nowych kanałach, zwariować można. To do niektórych DOWNÓW, tu piszących
 2  
Coxxi ty deklu jesli tobie wystarcza kosmica tv i zone romantica to zamknij ryj!!! Pracus ma racje, te kanaly to priorytet jak i kanaly nki. Wogole sobie zrobili chyba wolne bo zadnych nowych kanalow!!
 6  
Pieprzony Wywyższony idź w pizdu DOWNIE do mamusi na cycek. Tu jest DOWNIE mowa o czym innym półgłówku. I kup sobie słownik ortograficzny pseudo dyslektyku.

Tu, to fakt, możesz baranie sie wywyższać, ciekawe jak w realu.
 10  
Mam w telefonie (android) skype, gtalk oraz skonfigurowany tlenofon po co mi coś takiego...
 1  
A gdzie nowe kanały FOX, Next Music HD, Platforma N -
A DO xxy4 I hehehehe
CZY WY KLAKIERZYCIE DLA upc ????
jak oglądasz 6 kanałów to sobie telewizję DVB -T olądaj i nie wypowiadaj się na forum proszę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 1  
Coxxi ty smrodowy debilu tobie to tylko dac dvb t i kosmice razem z romantica i bedziesz happy kretynie a sa ludzie ktorzy maja wyzsze ambicje i pragniecia wiec stul ryj patafianie!!!!!!
 5  
Jeśli chodzi o ta aplikacje , jest ona skierowana do użytkowników telefonu stacjonarnego w UPC , tylko po to aby taki to abonent mógł wykorzystać limit połączeń który jest mu dany w pakiecie, ułatwić im możliwość korzystania ze stacjonarnego
 0